Dne 13. prosince se bude konat první celosvětová konference o digitální ekologii

V Chang-čou se sejdou velká jména z digitální oblasti

Konference Global Digital Trade Expo (GDTE) je v současné době jediným oficiálním celosvětovým odborným setkáním svého druhu v Číně s tématem digitálního obchodu schváleným Ústředním výborem KS Číny a Státní radou. Akci pořádá lidová vláda provincie Če-ťiang a ministerstvo obchodu Čínské lidové republiky a organizují ji městská lidová vláda města Chang-čou, ministerstvo obchodu provincie Če-ťiang a Úřad pro rozvoj obchodu ministerstva obchodu. První konference GDTE se bude konat v Hangzhou International Expo Center ve dnech 11. – 14. prosince 2022 s cílem podílet se na vývoji globálních obchodních pravidel a představit úspěchy při vytváření a rozvoji digitální ekonomiky. Jejím cílem je také vytvořit přední mezinárodní platformu pro digitální obchod, která bude zaštiťovat profesionální přístup, digitalizaci, obchodní scénáře, globalizaci a online i offline interakce a sdružovat zahraniční a čínské odborníky, výzkumné pracovníky a přední společnosti, které budou aktivně hledat cesty k rozvoji digitálního obchodu. Jako jedno z hlavních zasedání v rámci GDTE se 13. prosince v Hangzhou International Expo Center uskuteční první Globální konference o digitální ekologii 2022 (dále jen „Ekologická konference").

Osnova 14. pětiletého plánu (2021-2025) národního hospodářského a sociálního rozvoje a Vize 2035 Čínské lidové republiky navrhuje „vybudovat systém digitálních pravidel a vytvořit otevřenou, zdravou a bezpečnou digitální ekologii". Jako odborné fórum zaměřené na digitální obchodní ekosystém bude Ekologická konference sdružovat talentované lidi z celého odvětví, podporovat rozvoj zdravého, rychlého a spořádaného digitálního ekosystému pro Čínu a společně hledat nejlepší způsoby, jak prohloubit dialog a zapojit se do spolupráce na vytvoření účinného a efektivního globálního digitálního ekosystému.

Na konferenci s tématem „Nová technologie, nový formát, nový model" vystoupí s hlavními projevy Tan Jianrong, vedoucí výzkumný pracovník Čínské akademie inženýrství, a Bill Roscue, člen Královské akademie inženýrství a Evropské akademie věd. Mezi dalšími řečníky budou Ye Jun, viceprezident společnosti Alibaba Group a prezident společnosti DingTalk; Ben Shenglin, výkonný člen výboru provincie Zhejiang Čínské lidové politické poradní konference a externí člen dozorčí rady China Construction Bank; a Andreas Hube, bývalý globální viceprezident společnosti SAP, který bude analyzovat budoucí vývojové trendy v oblasti digitální ekologie a digitální ekonomiky.

Součástí konference bude také fórum digitálních aplikací a technologií a fórum digitální globalizace, na které budou pozváni technici a vedoucí digitálních projektů z předních společností v digitální oblasti z celého světa, aby diskutovali o aktuálních tématech, jako jsou digitální dodavatelské řetězce, blockchain, VR, umělá inteligence, cloudové služby, bezpečnost dat a řízení emisí uhlíku.

Odkaz na předběžnou registraci pro odborné návštěvníky konference o ekologii: https://live.gdte.org.cn/en-US/eventShows?cateid=427350490452828160&track=18M5OVLE .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1958761/kv.jpg

KONTAKT: Paní Menová, +86-18683692966, grace.men@informa.com

Klíčová slova Čína-počítače-obchod-Global Digital Ecosystem Conference

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.