Vyzvěte nové nepřátele v MIR4! Nový raid a boss odhalen!

● Vipergeist Prison a Claydoh GEN nabízí bohaté odměny za první zabití

● V Magic Square se otevírá Antidemon Chamber s možností získat spoustu zkušeností

● Aktualizována měsíční bonusová akce „Lucky Cat Luckster's Monthly Check-In"

MMORPG hit MIR4 od společnosti Wemade odhalil 29. listopadu nový raid a boss raid.

V nové 14. fázi raidu „Vipergeist Prison" vás čekají protivníci na 165. úrovni a v 10. fázi boss raidu „Claydoh GEN" boss na úrovni 160.

Boss v Claydoh GEN často používá kombinaci útoku dlouhým mečem, vyvolání Claydoh Witch Doctora a rozpoutání prachové bouře. Pro úspěšný souboj musí postavy bojovat společně a mít vysoké HP.

V tomto updatu se mohou hráči těšit na náročnější obsah raidů a boss raidů. Po prvním vítězství lze získat řadu odměn včetně sošky Epic Blue Dragon statue, či kamenů vylepšení Rare Divine Dragon's Enhancement Stone a Legendary Mystic Enhancement Stone.

V 6. až 8. patře lokace Magic Square se nově otevírá Antidemon Chamber. Při útoku na zdejší příšery mohou hráči způsobit vyšší škody díky schopnosti Antidemon Power a získat více zkušeností z boje.

Novinek se dočkala také měsíční bonusová akce „Lucky Cat Luckster's Monthly Check-in". Akce poběží až do 27. prosince a umožňuje hráčům získat nejrůznější předměty, jako například Vigor Pills pro rychlý vývoj nebo vstupenky Dragon Sphere Summon Tickets a Hell Raid Tickets.

Už to není jen moje bitva, ale naše válka! Více informací o hře MIR4 najdete na jejím oficiálním webu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1957133/image1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1848100/MIR4_Logo.jpg

KONTAKT: Yeonghyun Lee, yeonghyun@wemade.com

Klíčová slova Korea-počítače-hry-Wemade

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.