Pracovní portál No Fluff Jobs se umisťuje v prestižním žebříčku nejrychleji rostoucích firem společnosti Deloitte

Tomek Bujok zakladatel a CEO No Fluff Jobs

Tomek Bujok zakladatel a CEO No Fluff Jobs

Pracovní portál No Fluff Jobs, který u všech nabídek uvádí finanční ohodnocení, se umístil v prestižním žebříčku Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Společnost tak patří mezi 50 nejrychleji rostoucích technologických firem a uspěla mezi stovkami firem z 18 zemí.

"Náš příklad ukazuje, že je možné podnikat s posláním založeným na pozitivních hodnotách (transparentnost, čestnost, respekt) a růst šíleným tempem! Poslání No Fluff Jobs zůstává i nadále stejné: aby všechny inzeráty v IT byly transparentní a obsahovaly finanční ohodnocení!" říká Tomek Bujok, spoluzakladatel a CEO No Fluff Jobs.

V roce 2014, kdy společnost začínala, méně než 1 % zveřejněných pracovních nabídek na internetu obsahovalo nabízenou mzdu a další důležité informace. Dnes je situace na internetu mnohem lepší. V oboru IT jsou mzdy uvedené u 50 % nabídek. Server No Fluff Jobs ale chce, aby mzdy byly zveřejňované u všech nabídek práce, nejen v oboru IT. Spustili proto iniciativu Stojíš za to!, jejímž cílem je informovat veřejnost a nastartovat legislativní změny, které by dávaly společnostem za povinnost finanční ohodnocení v inzerátech zveřejňovat. Boj za transparentní náborové procesy může podpořit kdokoliv svým podpisem k otevřenému dopisu určenému předsedkyni Evropské komise na stránkách www.stojiszato.cz

Společnost No Fluff Jobs se umístila v žebříčku 50 nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě. Ocenění Technology Fast 50 získává 50 technologických firem z veřejného i soukromého sektoru s nejvyšším tempem růstu. Aby se firmy vůbec nominovaly, musejí mít v posledních třech letech provozní výnosy alespoň 50.000 EUR a v běžném roce minimálně 100.000 EUR.

O firmě No Fluff Jobs

No Fluff Jobs – pracovní portál působící v oblasti IT ve střední a východní Evropě, který je prvním a jediným, který vyžaduje zveřejnění platových rozsahů v každé pracovní nabídce. Po intenzivním vývoji od roku 2014 otevřel No Fluff Jobs v září 2019 pobočku v Budapešti a krátce poté, v roce 2020, spustil českou. V roce 2021 přišly ukrajinská a slovenská verze webové stránky a v roce 2022 nizozemská. Během roku 2020 navštívilo portál 1,9 milionu unikátních uživatelů, kteří vygenerovali přes 24 milionů zobrazení portálu.

Kontakty pro média:

No Fluff Jobs

Marek Somol

Senior Marketing Specialist

marek.somol@nofluffjobs.com

Taktiq Communications

Ondřej Mádle

Junior Account Manager

ondrej.madle@taktiq.com

Klíčová slova ČR-práce-trh-internet-počítače-No Fluff Jobs-Taktiq Communications

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.