Na online investiční konferenci 2022 již tuto sobotu experti poradí, jaké investiční strategie zvolit v rizikovém ekonomickém období

Online investiční konference 2022 už tento víkend představí trendy v investování. V sobotu 26. 11. od 13:00 vystoupí v živém vysílání na YouTube kanálu XTB přední odborníci českého i slovenského světa financí. Hlavním tématem je investování v době recese, kde Daniel Gladiš a Jaroslav Brychta odhalí svoji investiční taktiku. Zájemci se mohou přihlásit na webu XTB.

V dnešní době nezáleží na tom, zda patříte mezi investory a sledujte aktuální dění na trzích či v ekonomice. Výkyvy napříč trhy a zpomalení ekonomiky se dotýkají každého z nás. Nastává tedy doba, která vyžaduje lepší orientaci a přehled v oboru. Více než kdy jindy by totiž mohla neznalost vést k finanční ztrátě. Investice se však zdají jako tenký led. Těm, kteří neinvestují, značně uškodí vysoká inflace. Ti, kteří investují, riskují ztráty kvůli vysoké volatilitě a obecné nejistotě.

Jak tedy naklonit šance na svou stranu? Znát přístup a přesný postup odborníků ve finančním a investičním oboru. Od koho jiného čerpat informace a strategie než od těch, kteří zažili podobných situací více a řeší tuto problematiku na denní bázi již mnoho let? A právě ti nejlepší investoři, ekonomové a analytici z Česka i Slovenska vystoupí tuto sobotu na Online investiční konferenci 2022.

Konference pod taktovkou brokerské společnosti XTB má mnohaletou tradici. I letos se organizátoři zaměřili především na praktické a aktuální informace – témata jednotlivých řečníků se točí okolo makroekonomického výhledu a konkrétních investičních strategií pro toto nelehké období. Například Anna Píchová zde představí sektory, které vás mohou zachránit v období recese. Štěpán Pírko se zaměří na long i short systematické strategie. Dále zde vystoupí také Dominik Stroukal, Michal Stupavský, Boris Tomčiak a mnoho dalších.

Těšit se můžete také na tři panelové diskuse. V prvním bloku, který otevře celou konferenci, vystoupí Daniel Gladiš s Jaroslavem Brychtou. Elitní investoři se zaměří na to nejpodstatnější – jak oni sami přemýšlí nad aktuálním stavem a výhledem na příští rok a jakým způsobem tomu v praxi přizpůsobují své investice. Rozeberou zajímavé pozice a pohyby svých portfolií a prozradí také sektory, ve které sami vkládají důvěru.

Druhá panelová diskuse se zaměří na potenciální černé labutě, které mohou přijít v roce 2023. Štěstí přeje připraveným, a divákům s tím pomohou Jaroslav Šura, Ronald Ižip a Petr Novotný. Na závěr celé konference proběhne třetí diskuse, ve které si budou názory vyměňovat Dominik Stroukal, Juraj Karpiš a Michal Stupavský. Zaměří se na důležitost makroekonomických ukazatelů a na zásadní otázku pro každého investora – zda bude mít makro na trhy větší vliv než doposud.

KDY: sobota 26. listopadu od 13:00

KDE: YouTube kanál XTB (neveřejné vysílání)

Přihlášení: Zdarma na tomto webu XTB: https://cz.xtb.com/online-investicni-konference-2022. Po vyplnění formuláře dorazí odkaz na vysílání do e-mailu registrovaného.

Kontakt:

Michael Kopta

email: Michael.Kopta@xtb.cz

Klíčová slova ČR-hospodářství-investice-firmy-XTB-ShrtCut Studio

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.