Novým výkonným ředitelem Boehringer Ingelheim ČR se stal Oliver Rozboril

Novým výkonným ředitelem Boehringer
Ingelheim ČR se stal Oliver Rozboril

Novým výkonným ředitelem Boehringer Ingelheim ČR se stal Oliver Rozboril

Boehringer Ingelheim, jedna z předních farmaceutických mezinárodních společností, oznamuje změny ve vedení.

Od 1. října 2022 se novým výkonným ředitelem a ředitelem Human Pharma pro Českou republiku stal Oliver Rozboril. Na této pozici vystřídal Evelyn Fahrenkrug.

Oliver Rozboril působí ve společnosti Boehringer Ingelheim již téměř 20 let.Během této doby sbíral ve společnosti zkušenosti hned v několika evropských zemích – například v Rakousku, na Slovensku, v Německu a na Ukrajině. Před svým návratem do České republiky působil v Maďarsku – a to také na pozici výkonného ředitele. Mimo tuto funkci si vyzkoušel několik pracovních pozic napříč obchodním, marketingovým i projektovým oddělením.

„Společnost Boehringer Ingelheim je moje srdeční záležitost. Jsem rád, že jsem se na začátku kariéry rozhodl právě pro Boehringer Ingelheim, který s velkým odhodláním zlepšuje zdraví lidí i zvířat a se stejnou pílí se také stará o zdraví a spokojenost svých zaměstnanců. Naším posláním je nejen zlepšovat, ale i ‚proměňovat‘ životy k lepšímu. Práce, kterou děláme, má široký dopad na zdraví ve zdravotnictví, ale i mimo něj. Navíc odráží dlouhodobé myšlení, kterým se řídíme, a zdůrazňuje náš závazek nejen vůči současnosti, ale také budoucím generacím. Udržitelný rozvoj a inovativní technologie – to je to, co nás symbolizuje,“ vysvětluje vizi společnosti nový výkonný ředitel Oliver Rozboril.

Boehringer Ingelheim

Společnost Boehringer Ingelheim vyvíjí průlomové terapie, které mění k lepšímu životy současných i budoucích generací. Jako jedna z nejvýznamnějších biofarmaceutických společností na světě se zaměřením na výzkum vytváří prostřednictvím inovací hodnoty v oblastech, v nichž doposud chyběly vhodné způsoby léčby. Společnost Boehringer Ingelheim je od svého založení v roce 1885 rodinným podnikem s dlouhodobou perspektivou. Více než 52 000 zaměstnanců společnosti působí na 130 trzích světa ve třech obchodních oblastech: humánních léčivých přípravcích, veterinární medicíně a biofarmaceutické smluvní výrobě.

Více informací najdete na adrese www.boehringer-ingelheim.cz.

Klíčová slova ČR-farmacie-personální-firmy-Boehringer Ingelheim ČR-Adison

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.