Společnost Bright Food Group se zúčastnila 5. ročníku CIIE a pokračuje ve vysoce kvalitním rozvoji

Společnost Bright Food Group na 5. ročníku veletrhu China International Import Expo (CIIE) opět prezentovala svou „Globální platformu pro distribuci potravin THE SMART CHAIN". V uplynulých pěti letech zaujala společnost Bright Food Group otevřenější přístup a účastnila se veletrhu CIIE ve všech jeho aspektech, oblastech a kanálech, aby zde čínským i zahraničním hostům představila mezinárodnější, tržně orientovanou a profesionálnější image značky.

„Globální platforma pro distribuci potravin THE SMART CHAIN" společnosti Bright Food Group tvoří již pět let po sobě největší samostatný stánek na potravinářském veletrhu. V kategoriích, jako je maso, produkty akvakultury, mléčné výrobky, výrobky z obilnin a olejnin, víno, pochoutky, distribuční kanály, obchodní služby apod. se představili vystavovatelé z 30 zemí a regionů, kteří umožňují čínským spotřebitelům doslova ochutnat celý svět, aniž by museli opustit domov.

V posledních letech se společnost Bright Food Group zaměřila na získávání a distribuci potravinářských výrobků s vysokým obsahem bílkovin pro uspokojení poptávky na domácím trhu. „Globální platforma pro distribuci potravin SMART CHAIN", která vznikla právě jako výsledek CIIE, sehrála komplexní roli hlavní síly a zdroje pro zajištění vysoké kvality života veřejnosti v nepostradatelných programech „pytle na rýži", „zeleninového košíku" a „hrnce na mléko" (čínské programy zásobování spotřebitelů obilninami a ostatními druhy potravin).

Bright Food Group, páteř hlavního a doplňkového potravinářského zásobování Šanghaje, je rozsáhlá potravinářská skupina, která integruje moderní zemědělství, zpracování a výrobu potravin i jejich distribuci. Základ tvoří mlékárenský, masný, cukrovarnický, obilnářský a olejářský průmysl, zelenina, produkty akvakultury a další potravinářská odvětví společně s kompletním řetězcem služeb „z pole až na stůl".

Skupina se zaměřuje na zajištění dodávek potravin a integraci vnitřních a vnějších zdrojů díky obchodní síti pokrývající celý svět, buduje lokalizovanou nadnárodní společnost s konkurenceschopným hlavním podnikáním i dosahem značky a zároveň přední čínskou potravinářskou značku s globálním zastoupením a nadnárodními operacemi.

Bright Food Group hodlá i do budoucna držet krok s novou érou, trvale podporovat vysoce kvalitní rozvoj, soustředit se na strategii potravin s vysokým obsahem bílkovin a přinášet čínským spotřebitelům více vysoce kvalitních výrobků a služeb.

Odkazy na obrazové přílohy:

http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=434113Titulek: Výstavní prostor společnosti Bright Food Group

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1949942/Bright_Food.jpg

KONTAKT: Paní Zhu, tel. 86-10-63074558

Klíčová slova Čína-potraviny-obchod-Bright Food Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.