Tusk Innovation ohlašuje nové produkty na Black Friday

Tusk Inc. Limited (www.tusklimited.com), společnost, která začala v roce 2012 jako podnik pro správu kapitálu v Kuala Lumpuru s pobočkami po celém světě a nyní je jednou z předních společností zabývajících se elektrotechnickými řešeními, zaměřující se na výrobu pro uživatele důlních zařízení, solární energie a adaptérů, ohlašuje představení nových produktů na Black Friday. Produktová řada je určena především pro elektrické účely. Více informací naleznete zde: https://tusklimited.com/products .

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20221116005532/en/

Společnost Tusk innovation jako jedna z nejlepších společností zabývajících se elektrickými řešeními oznámila 30% slevy na Black Friday na své kombo těžebního zařízení, které kombinuje solární panel s bitcoinovým minerem. Chtějí tak umožnit nepřerušovanou těžbu bez připojení k významnému množství elektřiny, protože elektřina je v těžebním průmyslu velkým problémem.

S nedávným přechodem od polykrystalických k fotovoltaickým materiálům společnost Tusk innovation postupně testovala účinnost kombinace svých solárních produktů s kryptoměnovými minery, což se ukázalo jako nejefektivnější. Investoři společnosti Tusk innovation nyní mohou snadno těžit své mince bez přerušení, s menšími riziky a maximálním ziskem.

Jak minulý týden uvedl provozní ředitel John Walls, snahou je snížit množství elektřiny spotřebovávané klienty při těžbě kryptoměn. Podle Wallse: "Ze zpráv, které kolují, je zřejmé, že množství elektřiny, které těžaři potřebují, může být příliš velké, a proto jsme dosáhli přesvědčivé varianty."

Zisky z těžby

Ačkoli je pro mnoho lidí obdivuhodné a vysoce ziskové zřizovat těžební farmy na kryptoměny, spekuluje se o tom, že jim mohou vznikat značné náklady, zejména pokud jde o spotřebu elektřiny. Tím, že vám společnost Tusk Inc. poskytne solární panel, který není napojen na vaše účty za elektřinu, a zařízení pro těžbu bitcoinů, které může provádět dvojí těžební úkoly, vytvoří dlouhodobé řešení. Můžete jednoduše těžit mince a nestarat se o volatilitu trhu.

Společnost Tusk Inc, která se nachází v Malajsii, v centru Kuala Lumpuru, a ve Spojeném království, se od ostatních odlišuje tím, že zákazníci mohou od společnosti, která má pobočky na třech kontinentech, získat služby pro vývoj kryptopeněženek i grafické procesory. Má mimo jiné také rozsáhlé zkušenosti v oblasti vývoje blockchainu a řešení pro těžbu bitcoinů.

O společnosti Tusk

Společnost Tusk Inc byla založena v roce 2012 týmem manažerských expertů, později se k ní připojil tým technologických expertů a dnes je jedním z předních poskytovatelů elektrotechnických řešení. Pyšní se také schopností efektivně řídit rizika, neboť řízením rizik se zabývá již více než deset let. A díky několika technologickým pokrokům začlenila do systému řízení rizik méně rizikové podniky, z nichž jedním je těžba kryptoměn s využitím fotovoltaických materiálů.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221116005532/en/ .

Kontakty

John Walls

PR manažer

john@tusklimited.com

(+60)1117000943

Zdroj: Tusk Inc. Limited

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Malajsie-energie-ekologie-počítače-měna-Tusk Innovation

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.