Vantage spouští službu likvidity pro institucionální obchodníky ve Velké Británii

Mezinárodní platforma pro obchodování s různými aktivy Vantage (nebo také „Vantage Markets") oznamuje spuštění služby Vantage Connect, řešení likvidity pro instituce a podniky ve Velké Británii.

Tato zpráva, která bude oficiálně oznámena na konferenci Finance Magnates London Summit 2022, je v souladu s širším strategickým plánem společnosti Vantage rozšířit institucionální části svého podnikání v reakci na rostoucí poptávku hedgeových fondů, rodinných kanceláří, bank, makléřů, správců peněz a správců aktiv pro řešení obchodování na míru.

Rozsáhlá nestabilita vedla v září letošního roku k celosvětovému nárůstu objemu obchodu o 17,2 %. To představuje nejen rizika, ale i příležitosti pro instituce, které se musí orientovat v rychle se měnících tržních podmínkách, jako je třeba rozšíření limitu rozpětí u britských dluhopisů na londýnské burze nebo větší rozpětí například u kontraktů CFD a derivátů, které se běžně používají v zajišťovacích strategiích.

Vantage Connect umožňuje těmto institucionálním klientům efektivně zvládat období nestability a co nejlépe využívat tržní příležitosti díky rozsáhlému poolu likvidity společnosti Vantage k rychlému nákupu a prodeji složitých aktiv.

Tato nabídka je přizpůsobena potřebám klientů v celé škále služeb společnosti Vantage a zahrnuje i interně vytvořený modul pro řízení rizik a její vlastní modul PAMM (percentage allocation management). Je rychlá a bezpečná, protože se k ní klienti mohou snadno připojit prostřednictvím rozhraní API, což zajišťuje rychlé uvedení na trh, a jsou chráněni licencí FCA společnosti Vantage.

Služba Vantage Connect se na letošním veletrhu FMLS představí společně s týmem McLaren Extreme E, který bude prezentovat své nové vozidlo.

David Shayer, generální ředitel společnosti Vantage ve Velké Británii, uvedl: „Nestabilita trhu často přináší příležitosti pro ty, kteří vědí, kde hledat, a v posledních několika měsících jsme byli svědky rostoucího objemu obchodu. Vybudovali jsme účinné řešení pro maloobchod, a teď je ten správný čas rozšířit ho i pro institucionální investory. Ve Velké Británii máme silný tým, který se na spuštění nové služby těší. Toto řešení dokáže, že Vantage může být důvěryhodným partnerem a nabízet komplexní služby pro institucionální obchodníky, a poskytne jim odrazový můstek pro maximální využití tržních příležitostí."

O společnosti Vantage

Vantage je globální makléřská společnost s různými aktivy, která nabízí klientům přístup k rychlým a výkonným službám pro obchodování s CFD na forex, komodity, indexy, akcie a ETF.

Společnost Vantage, která má více než 13 let zkušeností na trhu, nyní zaměstnává více než 1000 zaměstnanců ve více než 30 pobočkách po celém světě.

Vantage není pouhým zprostředkovatelem. Nabízí důvěryhodný obchodní ekosystém a uživatelsky přívětivou obchodní platformu, která klientům umožňuje využívat obchodní příležitosti.

Využijte lépe vítězné obchodní příležitosti díky chytrému obchodování s @vantage

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

KONTAKT: Gwyneth Yeo, gwyneth.yeo@vantagemarkets.com

Klíčová slova Británie-finance-Vantage

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.