Praha hostí European Finance Investment Summit 2022

David Hanson - Founder & CEO Hanson Robotics

Zúčastněte se mezinárodní konference nejen o technologiích ve světě financí

European Finance Investment Summit zavítá již podruhé do Prahy. V úterý 22. listopadu 2022 se v historických prostorách Martinického paláce na Pražském hradě sejdou špičky světa financí. Zaměří se na mikro a makro ekonomiku, e-bussiness, umělou inteligenci, chytrá platební řešení, automatizaci, blockchain, crypto a další.

Mezi odborníky v rámci odpoledního programu vystoupí David Hanson - Founder & CEO Hanson Robotics, Roeland Van der Stappen - Vice President, Policy and Engagement z EMEA, Crypto.com, Tomáš Olexa - Head of financial innovations, Czech National Bank, hlavní ekonom Rogeru - Dominik Stroukal, Jana Brodani - Executive Director Czech Capital Market Association, Dr. Wing-Hin Chung z Berlínské kanceláře Invest Hong Kong a mnoho dalších.

Kompletní harmonogram akce, seznam řečníků a možnost zakoupení vstupenek naleznete na https://eftisummit.com/.

Co je European Finance Investment Summit? (EFIS)

Finance Investment Summit je evropská konference zaměřená na trendy a inovace ve světě financí. Vytváříme prostředí, kde se zkušení zakladatelé, inovátoři, investoři a lídři firem mohou setkávat, diskutovat a sdílet své nápady a zkušenosti. Můžete se těšit na den plný networkingu, sdílení zkušeností, inspirativních panelových diskuzí a keynote od leaderů na trhu.

Kdo jsme my?

Hlavním organizátorem akce je globální platforma pro startupy a inovátoryStartupDisrupt.com. Hlavní myšlenkou Startup Disruptu je propojit byznys a startupový ekosystém. Startup Disrupt organizuje pravidlně komunitní akce, konference, vzdělává skrze workshopy, webináře startupy, foundry a technologické inovátory z celého světa.!

Akce se koná pod záštitou Českého předsednictví v Radě Evropské unie a Hlavního města Prahy.

Za podporu děkujeme společnostem Seed Starter České spořitelny, Sedlakova Legal, JC, Patria Finance, Global Payments Europe, Cyrrus, CO2IN, Patria Finance, My Value Officer, Portu a dalším.

Kontakt: Startup Disrupt

Patrik Juránek

patrik@startupdisrupt.com

Klíčová slova ČR-EU-finance-Startup Disrupt

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.