Společnost GGE oznámila jmenování generálního ředitele své dceřiné společnosti ve Spojených státech, který bude stát v čele aktivit pro zmapování možností v oblasti zelených energií

Společnost Green Giant Inc. (NASDAQ: GGE) (dále jen „GGE" nebo „společnost") dnes oznámila jmenování Junaida Aliho generálním ředitelem své dceřiné společnosti Green Giant LLC, který bude stát v čele jejích aktivit pro zmapování možností v oblasti zelených energií v USA.

Junaid Ali má desítky let zkušeností s rozvojem energetických projektů v hodnotě mnoha milionů dolarů, od energetiky až po obchod s ropou a plynem na čtyřech různých kontinentech. Svou kariéru začal ve společnosti Cummins (NYSE:CMI) jako projektový inženýr a později se v letech 2006 až 2011 vypracoval až na pozici projektového manažera v oblasti výroby elektrické energie. V roce 2011 nastoupil do společnosti APR Energy na pozici projektového manažera a poté se v roce 2015 ujal pozice projektového ředitele v oblasti dodávek elektrické energie ve společnosti General Electric (NYSE: GE). Během svého působení ve společnosti GE vedl strategické projekty GE Power Conversion v oblasti solární energie a v průmyslovém sektoru, řídil multifunkční tým pro realizaci globálních projektů a byl vybrán jako vedoucí projektu se společností NextEra Energy Resources. Po svém působení ve společnosti GE následně založil společnost Prismecs LLC, která poskytuje služby v oblasti průmyslové energetiky a zajišťuje komplexní inženýrské služby a služby zajišťování provozu a údržby v oblasti energetického průmyslu. Prostřednictvím společnosti Prismecs LLC poskytuje Ali efektivní a výhodné průmyslové služby a řešení pro dodavatelské řetězce.

"Jsem velmi rád, že mám možnost s vedením společnosti GGE sdílet naši společnou vizi snižování emisí uhlíku a investování do všech technologií, které napomáhají výrobě čistých energií," prohlásil Junaid Ali. "Jsem přesvědčen, že mé bohaté zkušenosti v tomto oboru ve spojení se statusem akciové společnosti GGE budou pro akcionáře GGE přinášet významný zisk."

Vedení společnosti se domnívá, že má Ali díky svým obchodním, provozním a průmyslovým zkušenostem velice dobré předpoklady k tomu, aby v zastoupení společnosti GGE ujal vedení její americké dceřiné společnosti a dále rozvíjel její plány v oblasti ekologických energií.

Prohlášení o režimu bezpečného přístavu

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která se mohou změnit. Výhledová prohlášení jsou učiněna v souladu s ustanoveními „bezpečného přístavu" (safe harbor) zákona o reformě soukromých soudních sporů o cenné papíry z roku 1995. Všechna tato „výhledová prohlášení", týkající se obchodní činnosti společnosti China HGS Real Estate Inc., která lze identifikovat na základě použití výhledové terminologie, kterou představují výroky jako „věří", „očekává" a podobně, zahrnují známá i neznámá rizika a nejistoty, které mohou způsobit, že se skutečné výsledky budou lišit. Mezi tyto faktory patří mimo jiné: nejistý trh pro obchodní činnost společnosti, makroekonomické, technologické, regulační nebo jiné faktory ovlivňující ziskovost podnikání v oblasti nemovitostí a další rizika související s obchodní činností společnosti a rizika spojená s působením v Číně. Konkrétní informace o rizikových faktorech naleznete ve výroční zprávě společnosti na formuláři 10-K za fiskální rok, který skončil dne 30. září 2021, a v dalších dokumentech předložených SEC. Vzhledem k těmto rizikům a nejistotám doporučujeme se na výhledová prohlášení nespoléhat v nepřiměřené míře. Skutečné výsledky společnosti se mohou podstatně lišit od výsledků uvedených ve výhledových prohlášeních. Společnost se nezavazuje revidovat nebo aktualizovat svá výhledová prohlášení s ohledem na události nebo okolnosti, které mohou nastat po datu vydání této zprávy.

O společnosti China Green Giant, Inc.

Green Giant Inc. (NASDAQ: GGE, dříve China HGS Real Estate, Inc), založená v roce 1995 se sídlem ve městě Chan-čung v provincii Ša-an-si, je předním developerem v tomto regionu a držitelem národní kvalifikace I. stupně v oblasti nemovitostí. Od začátku roku 2022 se začala společnost zabývat možnostmi diverzifikace své obchodní činnosti. Další informace o společnosti Green Giant naleznete na adrese www.gge.com .

KONTAKT: Dorothy Liuová, COO, Email: Dorothy@gge.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Green Giant

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.