Řada EcoFlow RIVER 2 se stává první řadou přenosných dobíjecích stanic s certifikací TÜV Rheinland

Tato třímodelová řada získala od TÜV Rheinland certifikaci "Reliable Charger" (spolehlivá nabíjecí stanice)

Společnost EcoFlow, která se zabývá ekologicky šetrnými energetickými řešeními, dnes oznámila, že řada RIVER 2 je oficiálně k zakoupení v Evropě v internetových obchodech EcoFlow a Amazon. Řada RIVER 2 mezitím získala certifikaci TÜV Rheinland "Reliable Charger" a stala se tak první přenosnou dobíjecí stanicí v oboru, která obdržela certifikát od tohoto světového lídra v oblasti nezávislého testování, inspekce a certifikace.

"Společnost EcoFlow vždy kladla důraz na uživatelský komfort a bezpečnost, protože naším posláním je dodávat vysoce kvalitní výrobky, které spotřebitelům po celém světě poskytují nové možnosti," řekl generální ředitel společnosti EcoFlow Bruce Wang. "Je nám ctí získat certifikaci od TÜV Rheinland, která je dalším potvrzením toho, že naše výrobky splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti."

Certifikace TÜV Rheinland "Reliable Charger" hodnotí primárně bezpečnost a spolehlivost nabíjení a vybíjení přenosných napájecích stanic v různých podmínkách reálného života, a to prostřednictvím vědeckých a objektivních testovacích metod. S ohledem na tyto a další aspekty skutečného uživatelského zážitku vyvinula společnost TÜV Rheinland pro řadu RIVER 2 přísný certifikační program. Poté bylo provedeno důkladné a komplexní hodnocení za použití tří hlavních testovacích strategií, včetně hodnocení stability napětí, životnosti cyklu, účinnosti přeměny energie, teploty nabíjení a vybíjení a dalších základních operací, jakož i ověření bezpečnosti a testování spolehlivosti při užívání.

Společnost EcoFlow dále pověřila společnost TÜV Rheinland provedením ověřovacích testů funkcí řady RIVER 2 – rychlého nabíjení X-Stream a ochrany proti přetížení X-Boost, jelikož skutečný výkon těchto funkcí výrazně ovlivňuje celkový uživatelský zážitek.

"O bezpečnost a kvalitu usilujeme již 150 let," řekl viceprezident společnosti TÜV Rheinland Jay Yang. "Řada RIVER 2 prošla všemi našimi přísnými bezpečnostními testy a zákazníci společnosti EcoFlow jí mohou bez obav důvěřovat."

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je společnost zabývající se přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energetikou. Od svého založení v roce 2017 přináší společnost EcoFlow prostřednictvím svých přenosných stanic či dodatečného příslušenství soběstačnost zákazníkům na více než 100 trzích. Posláním společnosti EcoFlow je objevit nový způsob získávání energií, a to vytvořením tichých, lehčích baterií z obnovitelných zdrojů a s delší životností. Výrobky společnosti EcoFlow jsou nyní dostupné ve všech zemích a regionech Evropy a nabízeny v síti více než 800 místních prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow:

Spojené království: uk.ecoflow.com

Francie: fr.ecoflow.com

Německo: de.ecoflow.com

Itálie: it.ecoflow.com

Španělsko: it.ecoflow.com

Ostatní země Evropy: eu.ecoflow.com

Zdroj: EcoFlow Europe s.r.o.

Kontakt pro média

Donna Dingová

PR manažerka společnosti EcoFlow pro Evropu

donna.ding@ecoflow.com

+86 18138401354

Franko Fischer

PR ředitel společnosti EcoFlow pro Německo

franko.fischer@ecoflow.com

+44 015209038677

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1940048/Rheinland_KV_UK.jpg

Klíčová slova Británie-energie-stroje-EcoFlow

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.