Candy Crush Saga slaví desetiletí kultovní zábavy fascinujícím vystoupením dronů nad New Yorkem

Dronová show je předehrou desátého výročí hry, které připadá na 14. listopad a přinese hráčům po celém světě záplavu herních odměn

Kultovní logická hra s hledáním trojic Candy Crush Saga, kterou si na telefonech každý den pustí miliony hráčů, slaví deset let zábavy s miliardami sladkostí a bezpočtem radostných okamžiků hráčů z celého světa. Centrum Manhattanu se v rámci oslav proměnilo v cukrovinkovou pouť. Návštěvníky zde čekala velkolepá podívaná na stovky svítících dronů, které proměnily nebe nad New Yorkem v největší herní obrazovku Candy Crush Saga na světě.

Celých deset sladkých minut si tak mohli užívat fascinující choreografii, v níž 500 synchronizovaných dronů přesouvalo bonbony v měřítku tisíckrát větším než na obrazovce telefonu. Na noční obloze se vystřídaly nejznámější vizuální prvky hry – od barevných bomb po nadživotní zobrazení postavičky Tiffi.

V průběhu noci se do zábavy na Battery Park Esplanade zapojilo více než 1000 lidí, kteří poslouchali živé vystoupení DJ Luda Love , vychutnávali si občerstvení inspirované hrou Candy Crush Saga, obří kuličkové hřiště pro dospělé, pouťové hry a další. Dronovou show si mohl kromě návštěvníků sladké pouti užít i bezpočet Newyorčanů v různých částech města či obyvatelé New Jersey na druhém břehu řeky Hudson.

"Velmi nás těší, že s titulem Candy Crush Saga slavíme tak úžasné výročí," říká marketingová ředitelka společnosti King Fernanda Romano. "Candy Crush Saga patří mezi nejoblíbenější mobilní hry všech dob a milionům lidí dodnes přináší zábavu každý den. Na počest tohoto významného výročí jsme se rozhodli vypustit některé kultovní prvky hry Candy Crush Saga v nadživotní velikosti na oblohu nad nejznámější městskou siluetou na světě. Jsme neuvěřitelně vděční našim hráčům po celém světě, díky nimž se nám daří už deset let a jsme připraveni dělat ze světa hravější místo i v budoucnosti."

"Chtěli jsme představit příběh hry Candy Crush Saga tím nejkouzelnějším způsobem," řekl generální ředitel společnosti Pixis Drones Jeff Kaplan. "Nabízí spoustu nádherných pohledů, ale převést je do skutečného života si vyžádalo měsíce spolupráce a veškeré technické a designérské kapacity Pixis. Výsledkem je jedno z nejpropracovanějších a nejživějších představení, které jsme kdy realizovali, a jsme nadšeni, že jsme mohli pomoci hře Candy Crush Saga pomoci oslavit tak výjimečný okamžik."

Od 4. listopadu, který je svátkem sladkostí, přináší Candy Crush Saga každodenní odměny ve hře a zahajuje oslavu desetiletí zábavy #10YearsOfFun s neomezeným počtem životů. Záplava překvapení od barevných bomb po lízátková kladiva pak bude pokračovat až do 14. listopadu, na který připadá oficiální výročí. Stáhněte si aplikaci Candy Crush Sagapřes Apple App Store, Google Play, Microsoft Store, Amazon App Store a Facebook a užijte si je také.

Hra Candy Crush Saga se stala celosvětovým fenoménem, který přilákal stovky milionů hráčů z celého světa. Jedna z dlouhodobě nejhranějších her má od svého uvedení v roce 2012 na kontě více než tři miliardy stažení. Ve 2. čtvrtletí roku 2022 byla hra Candy Crush již dvacáté čtvrtletí po sobě nejúspěšnější herní sérií v amerických obchodech s aplikacemi. Do dnešního dne bylo ve 200 různých zemích a teritoriích světa odehráno více než pět bilionů úrovní hry Candy Crush Saga.

Sledujte @candycrushsaga nebo navštivte www.candycrushsaga.com , ať nezmeškáte žádnou z báječných světových oslav desetiletí Candy Crush Saga.

O společnosti King

Vývojářská společnost King stojí za světoznámou sérií Candy Crush a i za dalšími mobilními herními hity, jako jsou Farm Heroes Saga, Bubble Witch Saga a Pet Rescue Saga. Candy Crush je již pět let nejúspěšnější franšízou v amerických obchodech s aplikacemi a hry společnosti King mají k 2. čtvrtletí 2022 240 milionů aktivních hráčů měsíčně. Společnost King, která je od své akvizice v roce 2016 součástí Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), zaměstnává téměř 2 000 lidí v herních studiích ve Stockholmu, Malmö, Londýně, Barceloně a Berlíně a v kancelářích v San Franciscu, New Yorku, Los Angeles a na Maltě.

© 2022 King.com Ltd. King, logo s korunkou King, Candy Crush, postava Tiffi, Candy Crush Saga a související značky jsou ochrannými známkami společnosti King.com Ltd a/nebo souvisejících subjektů.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=2TOrijW1eCk

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1938420/CCS_10th_Credit_Getty_Images_for_Candy_Crush_Saga10.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1938421/CCS_10th_Credit_Getty_Images_for_Candy_Crush_Saga2.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1920731/Screen_Shot_2022_10_13_at_10_51_19_AM_Logo.jpg

KONTAKT:

King, Louise Ramsden, louise.ramsden@king.com;

M&C Saatchi Sport & Entertainment North America, kinggamesny@mcsaatchi.com

Klíčová slova USA-hry-počítače-King

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.