Baby Jogger® ve spolupráci s Robin Arzónovou představuje nový vzhled joggingového kočárku Summit™ X3

Limitovaná edice „City Royal" Fashion je inspirována a navržena Robin Arzónovou

Značka Baby Jogger® součást globálního portfolia značek společnosti Newell Brands, se s nadšením podělila o novou, limitovanou edici svého sportovního kočárku Summit™ X3, navrženého ve spolupráci s Robin Arzónovou, celosvětovou špičkou ve fitness a nyní navíc maminkou. Baby Jogger i Robin sdílejí poslání posilovat a povzbuzovat rodiče, aby byli těmi nejlepšími, posouvali své hranice a nikdy se nedrželi zpátky. Robin, jakožto sama uživatelka kočárku Summit X3, navrhla exkluzivní vzhled „City Royal" s výraznými černými látkami a zlatými detaily inspirovaný jejím domovským městem, New Yorkem.

„Tématem mé limitované edice Summit X3 je královský vzhled. 'Chin up, Crown On' je moje mantra jako matky, manažerky a sportovkyně. Příběh zlaté a černé barvy evokuje korunu a město, které je naším královstvím. Není potřeba obětovat styl pro funkci," řekla Robin Arzónová.

Baby Jogger, který s důvěrou vytváří své výrobky, aby mohly rodiny společně vyrážet na dobrodružství, posunuje tradiční pojetí kočárku z praktického na elegantní výrobek, který v sobě snoubí současné trendy v módním i automobilovém průmyslu. Nový design kočárku Summit X3 od Robin Arzónové nabízí elegantní detaily z eko-kůže na rodičovském madle a na bezpečnostních pásech, originální potisk inspirovaný NYC (New York City) navržený místním umělcem.

Joggingový kočárek Summit X3 nabízí luxusní funkce, inovace a detaily jako:

• Odpružení všech kol s pneumatikami pro hladkou jízdu na jakémkoli terénu

• Ručně ovládanou zpomalovací brzdu, která vám zajistí kontrolu nad kočárkem při jízdně z kopce

• Charakteristické skládání jednou rukou umístěné v sedátku pro snadné skladování

• Polohování opěrky zad pro pohodlné kočárkování do skoro-lehu

• Stříška s UV50+ ochranou a peek-a-boo okénkem a reflexními detaily chrání dítě před sluncem a nepříznivým počasím

• Síťované boky pro lepší cirkulaci vzduchu

„Když jsem vybírala kočárek, přemýšlela jsem o tom, jak jej budu používat se svou rodinnou. Baby Jogger Summit X3 je joggingový kočárek, který byl v době, kdy jsem byla těhotná, nejvíce doporučován, a je kočárkem, který nyní používám pro svou dceru Athenu. U mne kočárek nejvíce vyniká tím, že poskytuje hladkou jízdu a schopnost zvládnout každý terén ať najíždím na obrubník, nebo projíždím louže, kočárek snadno zvládá každodenní městský život," svěřila se Robin Arzónová.

Limitovaná módní edice kočárku Summit X3 City Royalty je k dispozici u John Lewis ve Velké Británii, babyjogger.eleven.it v Itálii a u Bobowózki, BabyHit, BabyLand, Mama i Ja a Xland v Polsku.

Pro více podrobností o kočárku Baby Jogger Summit X3 v limitované edici City Royalty navštivte stránky www.babyjogger.com / a sledujte @babyjogger na Instagramu a Facebooku. Určitě také pokračujte ve sledování Robin Arzón na její cestě přes Instagram (@robinnyc).

Něco o značce Baby Jogger®

Produkty kolekce značky Baby Jogger® jsou určeny aktivním rodičům, kteří chtějí sdílet svá dobrodružství spolu se svými dětmi. Od úplně prvního kočárku na jogging vytvořeného v roce 1984 se Baby Jogger ® rozšířil mezi běžce a vytvořil dětskou kolekci produktů, která uspokojí každý životní styl – kočárky na cestování nebo na dobrodružství, lehké autosedačky, vysoké jídelní židličky – vše, co usnadní život ve městě. Baby Jogger® podporuje aktivní rodiče, kteří žijí naplno, aktivně a neutuchajíce hledají nová dobrodružství.

Značku Baby Jogger® vlastní společnost Newell Brands, přední světová společnost se spotřebním zbožím.

O Newell Brands

Newell Brands (NASDAQ: NWL) je přední světová společnost se spotřebním zbožím se silným portfoliem známých značek, včetně Rubbermaid, FoodSaver, Calphalon, Sistema, Sharpie, Paper Mate, Dymo, EXPO, Elmer's, Yankee Candle, Graco, NUK , Rubbermaid Commercial Products, Spontex, Coleman, Campingaz, Oster, Sunbeam a Mr. Coffee.

Milované značky společnosti Newell Brands, přátelské k planetě, zlepšují a rozjasňují život spotřebitelů doma i venku tím, že vytvářejí okamžiky radosti, budují sebevědomí a poskytují duševní klid.

Tato tisková zpráva a další informace o značkách společnosti Newell jsou k dispozici na webových stránkách společnosti www.newellbrands.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1925694/BBJ_Summit.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1925695/Baby_Jogger_Summit_x_Robin_Arzon_Lifestyle_Run_Cab.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1925696/Baby_Jogger_Summit_x_Robin_Arzon_Lifestyle_Mural__1.jpg

KONTAKT: Aurelie Couet, Aurelie.couet@newellco.com

Klíčová slova USA-rodina-trendy-Newell Brands

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.