Nový nezávislý portál o zemních tepelných čerpadlech

Nově byl spuštěn nezávislý informační web o tepelných čerpadlech země-voda a mělké geotermální energii — Geotermalnienergie.cz. Zájemci o tento druh vytápění a chlazení budou mít možnost si jednoduše vytvořit rámcový návrh vrtu nebo kolektoru včetně přibližných pořizovacích a provozních nákladů.

Kromě této online kalkulačky zde najdete zásadní informace, které vás provedou realizací tepelného čerpadla od A až do Z. Součástí portálu je smysluplně popsaný princip fungování zemních tepelných čerpadel, hlavní typy systémů včetně jejich výhod a nevýhod, postup při realizaci, aktuální informace o dotacích a nejběžnější fakta a mýty, které ve společnosti ohledně toto zdroje energie kolují.

Odborníci jistě uvítají přehled odborných akcí (veletrhy, konference, semináře a školení) z této oblasti včetně aktuálních informací o technologických novinkách a zajímavých projektech. Součástí portálu je také galerie s ukázkami z realizací, kde je možné prezentovat i své reference.

Portál tedy neslouží pouze pro představu zájemců a investorů, co takový geotermální vrt nebo zemní kolektor obnáší. Poskytuje také prostor firmám z oboru, kterým záleží na růstu odvětví mělké geotermální energie a tepelných čerpadel.

Kontakt:

www.geotermalnienergie.cz

info@geotermalnienergie.cz

Klíčová slova ČR-teplo-internet-firmy-Geotermalnienergie.cz

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.