Česká značka LIQUA získala oficiální ocenění Superbrands Award 2022 na akci Superbrands Tribute Event

Čekali jsme na to od ledna 2022 a nyní je trofej v našich rukou.

Značka prémiových vape liquidů LIQUA od českého výrobce Ritchy EU získala již třetí po sobě jdoucí ocenění Czech Superbrands na nedávném gala Tribute Event, kde se všichni nominovaní 2022 sešli, aby oslavili nejvyšší uznání jejich značek. Společnost LIQUA byla vždy přísná ve způsobu, jakým vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme naše e-liquidy a vapingové doplňky, naše základní tabákové a netabákové příchutě jsou od roku 2009 populární po celém světě ve více než 85 zemích a jsme odhodláni udržovat naše vysoké standardy a být vedoucím hlasem pro celý evropský vapingový průmysl, pokud jde o soulad se všemi výrobními a výrobkovými předpisy a marketingovými postupy.

Program Superbrands je nezávislá globální autorita hodnotící značky za posledních 29 let. Titul Superbrands je každoročně udělován nejlepším značkám z 90 zemí světa na základě jednotných kritérií vybraných nezávislou odbornou komisí Superbrands Brand Council složenou z odborníků z oblasti obchodu, komunikace, marketingu, médií a výzkumu trhu.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-tabák-trh-ocenění-firmy-Ritchy EU

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.