ARC Automotive a Yanfeng oficiálně zahajují provoz společného podniku na výrobu plynových generátorů pro airbagy v Severní Makedonii

Společnosti ARC Automotive, výrobce nafukovacích systémů pro airbagy do vozidel, a Yanfeng, přední světový dodavatel pro automobilový průmysl, ve čtvrtek oslavily oficiální zahájení činnosti svého nového společného podniku.

Podnik, jehož otevření bylo oznámeno již na počátku tohoto roku, bude pod názvem YFA Automotive Safety vyvíjet, vyrábět a prodávat plynové generátory pro automobilové airbagy. Dnešního slavnostního zahájení provozu ve výrobním závodě společnosti ARC v severomakedonském Skopje se zúčastnil premiér Severní Makedonie pan Dimitar Kovačevski, velvyslanci Číny i USA a další významní zástupci.

Nový společný podnik disponuje na ploše 22.000 metrů čtverečních nejmodernějšími zařízeními a výrobními linkami, na nichž pracuje 400 zaměstnanců závodu ARC Automotive ve Skopji. V příštích několika letech hodlá závod najmout v Severní Makedonii dalších sto zaměstnanců.

Realizací společného podniku posílí společnost ARC své evropské zastoupení a nabídne evropským zákazníkům a výrobcům originálního vybavení (OEM) kvalitnější služby. Společnost Yanfeng pak díky tomuto podniku rozšíří své evropské portfolio bezpečnostních produktů a rozšíří své odborné kompetence. Generátory plynu, které jsou základní součástí airbagu, představují pro společnost Yanfeng strategicky významnou komoditu. Díky tomuto partnerství tak bude moci Yanfeng nabídnout všem svým evropským zákazníkům kromě svých dalších bezpečnostních výrobků, jako jsou bezpečnostní pásy a volanty, také kompletní sortiment plynových generátorů pro všechny typy airbagů, včetně předních airbagů na místě řidiče a spolujezdce, bočních hlavových nebo kolenních.

„Se společností Yanfeng máme mnohaleté vztahy a velmi mě těší, že naše firmy budou úzce spolupracovat v tomto novém společném podniku. Budeme obsluhovat především evropský trh, ale časem plánujeme rychlou expanzi také na další trhy. Díky tomuto partnerství můžeme urychlit náš vývoj, rozšířit naši zákaznickou základnu a společně růst ve všech regionech," říká generální ředitel společnosti ARC Automotive Inc. Alex Qin.

„Dnešek je pro naši společnost významným milníkem na cestě k plánovanému růstu a umístění naší výroby mimo Čínu i ke globalizaci našeho podnikání v oblasti bezpečnostního vybavení," uvedl viceprezident a generální ředitel společnosti Yanfeng Safety Systems v Evropě a Severní Americe Mike Hague.

Pro více informací kontaktujte:

Robert Knight

Viceprezident pro prodej a marketing, ARC Automotive

Tel.: +1 586 530 2545

E-Mail: bob.knight@arcautomotive.com

O společnosti ARC

Společnost ARC Automotive, Inc. je globální výrobce v automobilovém průmyslu, který dodává kompletní sortiment plynových generátorů pro automobilové airbagy (airbagy na místě řidiče a spolujezdce, boční, hlavové, kolenní, sedadlové, pásové a boční hlavové). Na základě více než 70 let zkušeností s konstrukcí plynových generátorů poskytuje společnost ARC svým zákazníkům inovativní a vysoce kvalitní produkty a služby.Pro více informací navštivte www.arcautomotive.com.

O společnosti Yanfeng

Společnost Yanfeng je předním světovým dodavatelem v automobilovém průmyslu, který se zaměřuje na interiér, exteriér, sedadla, kabinovou elektroniku a pasivní bezpečnost. Yanfeng provozuje po celém světě více než 240 poboček s 55.000 zaměstnanci. Její technický tým v 10 centrech výzkumu a vývoje a dalších regionálních pobočkách čítá 4200 odborníků a disponuje kompletními kapacitami od vývoje inženýrských a softwarových řešení, designu a uživatelských zkušeností po ověřování testů. Společnost Yanfeng se zaměřuje na inteligentní kabiny a lehké technologie, poskytuje špičková řešení pro kabiny a podporuje výrobce automobilů při zkoumání budoucích mobilních oblastí. Další informace najdete na adrese www.yanfeng.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1929435/IMG_2365.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1929436/25102022_PVRSM_Kovacevski_YFA_Automotiv_3_960x719.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1929437/25102022_PVRSM_Kovacevski_YFA_Automotiv_6.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1817716/ARC_Logo.jpg

Klíčová slova Severní Makedonie-automoto-trh-ARC Automotive

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.