Ve zlínském areálu Svit vznikl nový showroom české obuvnické značky Bennon

Ve zlínském areálu Svit vznikl nový showroom české obuvnické značky Bennon

Ve zlínském areálu Svit vznikl nový showroom české obuvnické značky Bennon

Ředitel společnosti BENNON Robert Kunorza Ředitel společnosti BENNON Robert Kunorza

Český prodejce pracovní a outdoorové obuvi Bennon otevřel v říjnu první kamennou prodejnu v Baťových závodech v areálu Svit ve Zlíně. Prodejna nabízí až 200 párů bot a přes 60 modelů pracovního a outdoorového oblečení. Na tradici zlínského obuvnictví navazuje ředitel společnosti Robert Kunorza a jeho společníci. Vedle nové prodejny Bennon letos také spustili vlastní e-shop.

Na své zákazníky se Bennon těší na adrese Šedesátá 7015, v 64. budově areálu Svit ve Zlíně. V původních Baťových závodech tak navazuje na obuvnickou tradici ředitel společnosti Robert Kunorza, který se do areálu vrací ještě ze studií obuvnictví a jeho praxe na střední průmyslové škole kožařské. „Otevření nového showroomu má za cíl přiblížit se koncovému zákazníku a rozšířit povědomí o značce. Začínali jsme s dvaceti modely a v současné době jich nabízíme přes 200.Máme za sebou přes dvanáct let vývoje pracovní, bezpečnostní a outdoor obuvi a pět let v oblasti vývoje pracovně-outdoorového oblečení a pořád nekončíme. Jsme připraveni zvládat nové výzvy a reagovat na trendy v obuvnickém a oděvním průmyslu. Průběžně implementujeme do našich produktů inovativní technologie, při vývoji a výrobě bereme v potaz požadavky trhu a pracovního prostředí. Vše si testujeme ve vlastní laboratoři, kterou máme ve Zlíně,“ uvádí ředitel společnosti Bennon Robert Kunorza.

Nová prodejna a bistro nejen pro machry svého řemesla

Prodejna byla navržena ve spolupráci s designérkou Janou Úředníčkovou podle posledních trendů. Součástí je bistro, aby si zákazníci v průběhu nákupu mohli udělat pauzu a občerstvit se. „Když jsme se rozhodovali, kde showroom otevřít, tak areál Svit s baťovským duchem byl pro nás jasnou volbou. Myšlenka spojit prodejnu s bistrem se nám rodila v hlavě už dlouho, tento trend jsme viděli jako velice oblíbený v segmentu ochranných pracovních pomůcek při návštěvě Amsterdamu před 3 lety, kde si zákazníci mohli už od 6 hodin ráno zajít nakoupit a k tomu si dát v klidu snídani nebo si odnést kávu s sebou. Chtěli bychom to samé nabídnout i našim zákazníkům – kvalitní servis a komfort,“ říká manažerka projektu ve společnosti Bennon Markéta Holíková.

Hlavním přínosem prodejny bude zajistit, jak novým, tak i stálým zákazníkům přímý a profesionální zákaznický servis, umožnit jim vyzkoušet všechny produkty na prodejně či vyzvednout si produkty z nedávno spuštěného e-shopu. Moderní industriální prostor prodejny má 220 metrů čtverečních a připomíná prostředí velmi luxusní dílny, jejíž záměrem je, aby se zde zákazníci značky Bennon cítili příjemně.

O společnosti Bennon

Společnost Bennon Group a. s., dříve známá jako Z-STYLE CZ a.s., je moderní dynamická firma s 59 zaměstnanci, která vznikla před 12 lety ve Zlíně. Od samotného počátku se její zakladatelé v čele s Robertem Kunorzou (CEO) snaží navázat a pokračovat v baťovské tradici. Bennon vyrábí a distribuuje široký sortiment pracovní, bezpečností a volnočasové obuvi i kvalitní pracovní a outdoorové oblečení. Důkladné testování probíhá při samotném vzniku daného produktu, ale i při průběžných namátkových kontrolách vzniklé produkce. Zákazníci a jejich spokojenost jsou na prvním místě. Se snahou přiblížit se více koncovým zákazníkům byl na počátku roku 2022 úspěšně spuštěn i vlastní e-shop a v říjnu. Zde se obuje a obleče každý machr svého řemesla i outdoorový nadšenec. Více informací najdete na www.bennon.cz.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-trh-kůže-textil-obuv-firmy-Bennon

Oblast
Zlínský (zl)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.