132. kantonský veletrh začíná s rekordním počtem 3,31 milionu výrobků

132. čínský veletrh dovozu a vývozu odstartoval 15. října 2022 v online prostoru virtuálním zahajovacím ceremoniálem.

Na online výstaviště, které je pokračováním myšlenky „Canton Fair, Global Share (Kantonský veletrh, globální sdílení)" bylo zatím nahráno rekordních 3,31 milionu exponátů. Mezi nimi se nachází více než 140.000 chytrých výrobků, přes 540.000 ekologických a nízkouhlíkových exponátů a více než 280.000 výrobků s nezávislými právy duševního vlastnictví.

Aktuální veletrh také rozšířil okruh vystavovatelů a přilákal 34.744 podniků, což je o 40 % více než minule. Virtuální akce se zúčastnilo 416 zahraničních vystavovatelů z 34 světových zemí. V online prostoru se shromáždil ohromný počet kvalitních společností disponujících konkurenční silou i povahou – včetně 2094 značkových podniků a více než 3700 společností, nesoucích tituly jako Národní podnik v oblasti vyspělých technologií, tradiční čínský podnik a Národní technické centrum či osvědčení AEO udělovaného čínskou celní správou.

Virtuálního zahajovacího ceremoniálu se zúčastnili ministr obchodu ČLR Wang Wen-tchao a guvernér provincie Kuang-tung Wang Wej-čung, kteří přednesli projevy prostřednictvím videopřenosu. „132. kantonský veletrh nabídne díky rozšířenému okruhu vystavovatelů, prodlouženému trvání virtuální výstavy, zdokonaleným funkcím webových stránek a bohatším aktivitám na podporu obchodu pohodlný nákup a prodej podnikům a obchodníkům z celého světa za každého počasí," řekl Wang Wen-tchao.

Veletrh připraví také doprovodné aktivity včetně 200 online debutů nových produktů, 10 specializovaných fór na šest zásadních témat, jako je mezinárodní ekonomika a obchod, digitální propagace či 8 živých přenosů z cyklu „Objevte Kantonský veletrh se včelkami Bee a Honey".

Na podporu podniků z dříve chudých oblastí, které chtějí vstoupit na mezinárodní trhy, bude i tentokrát zřízena specializovaná zóna „Oživení venkova". Pro upevnění úspěchů v boji s chudobou je zóna otevřena všem podnikům z dříve nerozvinutých regionů, bez omezení množství či prahových podmínek.

Další informace ohledně dění na veletrhu a obchodních příležitostí naleznete na adrese https://www.cantonfair.org.cn/en-US/register/index?utm_source=rwyx#/foreign-email

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1922002/Canton_Fair_Kickoff.jpg

KONTAKT: Yang Zhou, +86-13716293037, yang.zhou@rollinpr.com

Klíčová slova Čína-obchod-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.