Oceňovaný nástroj SkinPen® Precision byl schválen pro nové a rozšířené indikace

Upevňuje svou pozici nejlepšího a nejpokročilejšího nástroje pro remodelování pleti

Společnost Crown Aesthetics („Crown"), divize společnosti Crown Laboratories a tvůrci oceňovaného zařízení SkinPen Precision, dnes oznámila, že její revoluční zařízení bylo nově schváleno pro tři další indikace, čímž dále upevňuje svou pozici nejuniverzálnějšího zařízení pro lékařské ošetření mikrojehličkami na trhu. Certifikát potvrzuje, že nástroj SkinPen Precision pomáhá zlepšit vzhled chirurgických jizev, strií a rozšířených pórů na všech částech těla.

Přístroj je rovněž schválený pro lékařské účely k ošetření jizev po akné v obličeji u dospělých starších 22 let a pro estetické účely ke zlepšení kosmetického vzhledu jemných i větších vrásek a pigmentace (dyschromie).

V rozvinutých zemích je každoročně 100 milionů pacientů poznamenáno jizvami, z nichž některé jim způsobují značné problémy. Vznikají nejen v důsledku 55 milionů plánovaných operací, ale také následkem 25 milionů operací po úrazech. (1) Běžné chirurgické jizvy, které vznikly v důsledku nehod, císařských řezů, estetických a elektivních zákroků, strií v těhotenství a přibírání/hubnutí mohou mít výrazně negativní vliv na lidskou psychiku. V současné době na klinikách a u poskytovatelů zdravotní péče narůstá počet pacientů, kteří uvádějí jizvy jako hlavní problém, který chtějí řešit pomocí mikrojehličkové terapie. S ohledem na tato pozoruhodná čísla tato nová certifikace nepochybně dále navýší hodnotu a užitnou hodnotu pera SkinPen Precision.

„Jako značka neustále zvyšujeme laťku na trhu se zařízeními pro mikrojehličkovou terapii," prohlásil viceprezident pro mezinárodní prodej společnosti Crown Aesthetics Andy Moulton. „Tato nová certifikace nejen upevňuje náš status nejlepšího a nejpokročilejšího systému pro remodelování pleti, ale umožňuje nám také dále rozšiřovat celosvětovou dostupnost spotřebitelům. Jsme odhodláni podporovat naše zákazníky na jejich cestě za zdravou pleti tím, že jim pomůžeme viditelně změnit a zlepšit vzhled pleti bez nutnosti podstoupení chirurgického zákroku."

Zařízení SkinPen Precision představuje nejdůvěryhodnější technologii v oblasti mikrojehličkových terapií na trhu, která způsobila skutečnou revoluci možností remodelování pleti, dostupných skutečně všem. Díky nejmodernější technologii poskytuje pacientům možnost zákroku pro kompletní omlazení pleti, který nepoužívá chirurgickou cestu a zajišťuje přirozeně vypadající výsledky s minimálními nebo dokonce žádnými prostoji. SkinPen Precision definuje standardy bezpečnosti a účinnosti a na celém světě již byly prostřednictvím tohoto zařízení provedeny více než dva miliony ošetření. (2)

O zařízení SkinPen Precision

• Zdravotnické zařízení

• První přístroj na světě pro mikrojehličkovou terapii, schválený úřadem FDA

• Mechanický zákrok mikrojehličkami – vytváří kontrolovaná mikroporanění, která stimulují přirozený proces hojení ran v těle a zároveň minimalizují poškození buněk

• Nepoužívá postupy na bázi tepla, chemických procesů nebo invazivních injekcí

• Nový standard pro remodelování kůže, bezpečnost pacientů a účinnost

• Ošetření trvá 30 minut a vyžaduje jednu až tři terapie. Minimální prostoje.

• Vhodné pro všechny druhy a odstíny pleti, celoročně (2)

• Podpořeno více než 90 validačními studiemi kvality, bezpečnosti a efektivity (3)

Indikace pro USA, kompletní souhrn klinických studií a důležité bezpečnostní informace včetně kontraindikací a návodu k použití mikrojehličkového přístroje SkinPen Precision naleznete na adrese www.skinpen.com.

O společnosti Crown Aesthetics

Společnost Crown Aesthetics, přední společnost v oblasti lékařské estetiky, pomáhá předním lékařským praxím po celém světě rozvíjet jejich podnikání. Dosahujeme toho díky zásadním výsledkům v oblasti omlazení a obnovy. Naše minimálně invazivní inovativní zařízení – SkinPen®, první mikrojehličkové zařízení se schválením FDA, MicroPen EVO™, systémy ProGen PRP™ Advantage a Eclipse PRP®, VOTESSE™, systém pro zdraví vlasů či protokol ošetření po mikrojehličkovém zásahu Skinfuse® – představují „vstupní" produkty, které přivádějí do ordinací nové a velmi spokojené pacienty. Společnost Crown Aesthetics se sídlem v Dallasu v Texasu je etalonem průmyslových standardů účinnosti, bezpečnosti a inovací. Díky tomu naši zákazníci trvale poskytují tu nejlepší úroveň estetické péče v oboru. Další informace najdete na adrese www.crownaesthetics.com.

O společnosti Crown Laboratories, Inc.

Crown, soukromá, plně integrovaná globální společnost v oblasti péče o pleť, se věnuje vývoji a poskytování rozmanitého portfolia estetických, prémiových a terapeutických produktů péče o pleť, které zlepšují kvalitu života spotřebitelů po celou dobu, po kterou se péči o svou pleť věnují. Společnost Crown je inovativní společností zaměřenou na dermatologickou vědu pro celý život a díky svému neutuchajícímu úsilí o dosažení výjimečné terapeutické úrovně a lepších výsledků u pacientů se stala lídrem v oblastech dermatologie a estetiky. Společnost Crown je již osm let uvedena na seznamu 5000 nejrychleji rostoucích soukromých společností a rozšířila distribuci do více než 41 zemí. Další informace najdete na adrese www.crownlaboratories.com.

1 Bayat A, McGrouther DA, Ferguson MW. Skin scarring. BMJ. 2003;326(7380):88-92. doi:10.1136/bmj.326.7380.88

2 Dle evidovaných údajů společnosti Crown Aesthetics.

3 RoHS je zkratka pro Restriction of Hazardous Substances (omezení nebezpečných látek). Směrnice pro RoHS, známá také jako směrnice 2002/95/ES, vznikla v Evropské unii a omezuje používání určitých nebezpečných materiálů v elektrických a elektronických výrobcích (známých jako EEZ). Všechny použitelné výrobky, nabízené na trhu EU od 1. července 2006 musejí požadavky RoHS splňovat.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1905520/Crown_Laboratories_Inc_SkinPen_Precision.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1457834/Crown_Logo.jpg

KONTAKT: Žádosti mezinárodních médií: Black & White Comms, Charlotte Hamlett, T: +44 (0)7921717684, hello@blackandwhitecomms.com / charlotte@blackandwhitecomms.com; United States Media Contact: Jill McGonigle, 978-866-4931, jmcgonigle@crownlaboratories.com

Klíčová slova USA-kosmetika-zdraví-elektronika-Crown Laboratories

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.