Stavební spoření od Buřinky bez poplatku za sjednání, s bonusem 2500 Kč a garantovaným úrokem 2,5% ročně

Od 1. října Stavební spořitelna České spořitelny neúčtuje poplatek za uzavření stavebního spoření. Zdarma klient sjedná stavebko nejen přes web Buřinky, v internetovém bankovnictví George, ale také na pobočce České spořitelny nebo prostřednictvím externího partnera. Současně až do 31. prosince 2022 Buřinka prodlužuje akci s bonusem 2500 Kč pro novou smlouvu o stavebním spoření. Zhodnocení vkladů tak dosáhne až 6,8 % ročně při započítání bonusu, maximální státní podpory 2000 Kč každý rok, 2,5% úročení vkladů, a to včetně poplatku za vedení účtu.

"V Buřince vyznáváme princip platební svobody. Doporučujeme pravidelné měsíční spoření, ale pokud klientovi aktuální situace neumožňuje měsíčně spořit, nemusí. Upomínat ani sankcionovat ho nebudeme. Pro plnou státní podporu se počítají peníze vložené za celý rok," uvádí Jiří Neumann ředitel Vkladů a řízení změn v Buřince. Nejpohodlněji lze stavební spoření uzavřít v internetovém a mobilním bankovnictví George. Není třeba nic dokládat a celý proces je ukončený do pár minut. "Uzavřít smlouvu tak klient může, kdykoli mu to vyhovuje," doplňuje Jiří Neumann.

Co je třeba pro získání bonusu 2500 Kč

- Nejpozději do 31. 12. 2022 si sjednat novou smlouvu o stavebním spoření v internetovém bankovnictví George, online na našem webu, osobně v kterékoli pobočce České spořitelny nebo u některého z externích partnerů Buřinky. Zároveň klient musí dodržet minimální délku spoření 2 roky.

- Bonus 2500 Kč k nové smlouvě klient obdrží do 1 měsíce od uzavření smlouvy bez jakýchkoliv dalších podmínek. Nárok na bonus vzniká již sepsáním smlouvy, a to pouze na první smlouvu klienta sjednanou během této akce.

Buřinka je jediná stavební spořitelna, která umožňuje sjednat stavební spoření pro děti zcela online, aniž by klient byl uživatelem internetového bankovnictví George. Ke smlouvě stačí připojit kopii rodného listu dítěte. Vše lze jednoduše a rychle vyřídit na www.burinka.cz. U dětských smluv také není třeba po uplynutí šestileté vázací doby zakládat smlouvu novou, ale je možné pokračovat v té stávající. Stále také platí, že pro děti má Buřinka ještě výhodnější podmínky platné do 31. října 2022. Více zde.

Více informací najdete na webu www.burinka.cz

Klíčová slova ČR-banky-stavební-Česká spořitelna

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.