Společnost Danone podporuje zdravý životní styl a připravila fotbalové odpoledne pro děti

Společnost Danone zorganizovala sportovní odpoledne na fotbalovém stadionu v Benešově, kde si mohli rodiče i jejich děti zasportovat, vyzkoušet si různé hry a nebo se podívat na zápasy mezi týmy SK Benešov a týmy složenými ze zaměstnanců Danone a továrny Schreiber Czech Republic, kde se některé produkty vyrábí. Akce proběhla 27. září.

Akce se celkem zúčastnilo 300 účastníků, kteří si na připravených stanovištích mohli zasportovat a vyzkoušet svoji zdatnost. Na stáncích jednotlivých produktů, jako jsou Activia, Actimel, Hami, Kostíci nebo Alpro, se také zájemci dozvěděli spoustu informací, jak dodržovat zdravý životní styl a ochutnali nejnovější příchutě jogurtů nebo drinků. Ve fotbalovém utkání, které bylo také součástí programu, zvítězil tým trenérů z SK Benešov.

„V souladu s naším motem ‚Jedna planeta. Jedno zdraví.‘ inspirujeme ke zdravému životnímu stylu nejen prostřednictvím našich produktů, ale i konkrétních akcí. Sport dětí a jejich rodičů k tomu neodmyslitelně patří, a proto jsme rádi, že se nám ve spolupráci s naším partnerem SK Benešov a továrnou Schreiber Czech Republic povedlo uspořádat tak úspěšnou akci. Děkujeme všem, kteří si přišli zasportovat a upevnit své zdraví. Věříme, že další aktivity budou následovat,“ hodnotí Marián Jánoš, ředitel Danone pro Českou a Slovenskou republiku.

Firma Schreiber Czech Republic pro Danone v Benešově vyrábí oblíbenou značku jogurtů pro děti Kostíci, která je určená pro český a slovenský trh, a také jogurty Activia pro český, slovenský, maďarský a polský trh.

O společnosti Danone

Společnost Danone je největším světovým výrobcem čerstvých mléčných výrobků, produktů na rostlinné bázi a světovou dvojkou v kategorii dětské výživy a balených vod. Nabízí celosvětové značky, např. Activia, Actimel, Danette, Kostíci a Fantasia, produkty na rostlinném základě Alpro, Provamel a produkty dětské a klinické výživy spojené se značkou Nutricia – Nutrilon, Hami, Nutridrink, Nutrison, Cubitan, Neocate a další.

Danone v současnosti vlastní nejrozsáhlejší sbírku fermentačních bakterií na světě. Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla co největšímu počtu lidí, téměř 90 % prodejů Danone je v současnosti realizovaných v kategoriích zdravých výrobků. Právě na kvalitu svých výrobků a také na zdraví, které je úzce spojené s životním prostředím a trvalou udržitelností zdrojů na celé, čím dál tím více propojené, planetě, klade společnost Danone dlouhodobě mimořádný důraz.

V případě dotazů kontaktujte:

Katarína Palečková

External Communication Specialist CZ&SK

General Secretary

Danone s. r. o.

Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava

katarina.paleckova@danone.com

danone.sk | danone.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zdraví-styl-potraviny-fotbal-děti-Danone

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Sport
Potraviny, gastronomie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.