Fengdu, Čchung-čching: Město sklizně

Město sklizně s barevnou krajinou rýžových polí: Baoluan, Fengdu

Město sklizně s barevnou krajinou rýžových polí: Baoluan, Fengdu

Dne 23. září se na domácím hřišti Fengdu konalo slavnostní zahájení Festivalu sklizně čínských zemědělců Čong-čching 2022 v obci Baoluan v okrese Fengdu. Na slavnostním zahájení proběhla prodejní výstava zemědělských produktů a představení nehmotného kulturního dědictví. Na prodejní výstavě bylo 54 stánků, které vystavovaly a propagovaly kaštanovou rýži Fengdu, kořeněné kuře, hovězí maso, longan, a další místní speciality ze Zaozhuangu. K on-line přenosu na platformě Douyin byli přizváni influenceři, aby podpořili prodej souvisejících zemědělských produktů. Atmosféra byla velmi živá.

Kromě prodejní výstavy v obci Baoluan uspořádal okres Fengdu dvě výstavy a prodejní (marketingové) akce pro Festival sklizně čínských zemědělců 2022 v souladu s celkovým uspořádáním aktivit Festivalu sklizně čínských zemědělců 2022 v Čong-čching v okrese Fengdu a obci Gaojia odděleně od 22. září do 28. září 2022. Tyto aktivity se zaměřily na přední průmyslová odvětví, představované produkty i lokální výstavu a prodej, podpořily prodej produktů prostřednictvím on-line marketingu, off-line prodejní výstavy, nákupu a prodeje prostřednictvím asistence a pomoci atd., a dosáhly tak pozoruhodné účinnosti podpory prodeje.

Je zřejmé, že okres Fengdu v posledních letech důrazně realizoval opatření v oblasti zkvalitnění zemědělství na základě "národní hlavní výrobní oblasti pro zemědělské produkty, městské speciální základny pro zemědělství a živočišný průmysl" v souladu s myšlenkou "přilákat silné vedoucí společnosti, udržet silná průmyslová odvětví a usilovat o silnou revitalizaci"; zlepšil kvalitu rozvoje moderního horského zemědělství s vysokou účinností s důrazem na chov hospodářských zvířat a drůbeže, urychlil výstavbu národní demonstrační oblasti modernizace zemědělství, což účinně podpořilo efektivitu zemědělství, příjmy zemědělců a rozvoj ve venkovských oblastech. Roční stavy a porážky hovězího dobytka v okrese se dosud udržují na úrovni 160.000 a 90.000 kusů, roční stavy a porážky drůbeže na úrovni 6,76 milionu a 10,54 milionu kusů, roční stavy a porážky prasat na úrovni 350.000 a 530.000 kusů. Osázená plocha hořčicového kořene činí 240.000 mu, červeného grapefruitu 75.000 mu a sečuánské papriky 80.000 mu.

Uvádí se, že obec Baoluan připravila pro své aktivity místní pestrou krajinu rýžových polí o rozloze 471 mu, z toho 160 mu tvoří hlavní oblast. Barevná krajina rýžových polí představila koncept sta ptáků, kteří zdraví fénixe a žijí směrem ke slunci. V návrhu barevné krajiny rýžových polí byla plně využita historie a kultura města Baoluan. "Luan" je podle staré mytologie druh fénixe, který se často převtěluje do "fénixe", "slunce" a dalších prvků. A harmonie, blaženost, jas, teplo a další krásné konotace představují také touhy zemědělců po úspěšnější budoucnosti. Barevná krajina rýžových polí je založena především na vysoce výnosných odrůdách rýže vysoké kvality z hlediska výběru odrůd, přičemž fialovou rýži a žlutou rýži nezávisle pěstuje Městská akademie zemědělských věd, aby obohatila barvy. Okolní kopce ve tvaru stohů obilí ukazují význam sýpky a podtrhují kouzlo "města sklizně".

Kontakt: Zheng Li

Tel: 0086-18375801800

E-mail: 1620480176@qq.com

Klíčová slova Čína-obchod-služby-zemědělství-Fengdu Digital Media Center

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.