Enverus otevírá centrum pro vývoj softwaru v České republice

Brno vybráno jako nové místo pro výzkum a vývoj, do 18 měsíců bude přijato více než 100 technických odborníků

Společnost Enverus, nejdůvěryhodnější platforma SaaS (softwaru jako služby) zaměřená na energetiku, oznámila, že v Brně v České republice vybuduje centrum pro vývoj softwaru. Aby rozšířila své globální technické možnosti i svůj tým, plánuje v letošním roce přijmout 20 až 25 vývojářů a v příštích několika letech více než 200 technických odborníků.

Společnost Enverus minulý týden oznámila akvizici madridské společnosti zaměřené na SaaS RatedPower, která firmám pomáhá objevovat nejchytřejší způsoby navrhování a projektování fotovoltaických elektráren. V kombinaci s předchozími akvizicemi a vývojem softwaru v oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů energie investovala společnost Enverus do své technologické platformy více než jednu miliardu dolarů. Tato nová pobočka je dalším krokem na cestě společnosti Enverus k rozšíření její mezinárodní přítomnosti a portfolia produktů.

"Uvědomujeme si výhody rozmanité pracovní síly. Česká republika přitom disponuje mnoha technickými talenty včetně vývojářů patřících mezi nejlepší na světě," říká technologický ředitel společnosti Enverus Mark Szygenda. "Budování týmu nám pomůže pokračovat v poskytování inovativních řešení pro hráče v energetickém průmyslu a přispět k přechodu na nové energie, který probíhá po celém světě. Společnost Enverus byla oceněna jako nejlepší místo pro práci v různých městech v Severní Americe a snaží se podobného úspěchu dosáhnout i v Brně."

"Českou republiku jsme si vybrali díky předchozím přímým zkušenostem s rozšířením pobočky na 300 lidí, oceňujeme také zdejší přívětivé podnikatelské prostředí a silné technické univerzity. Ty pro nás představují vynikající zdroj talentovaných absolventů, kteří doplní náš tým více než 500 vývojářů v USA, Kanadě, Velké Británii, Španělsku a Indii," dodal Szygenda. „Víme, že zde můžeme navázat na předchozí úspěchy, a hledáme lidi, kteří rádi řeší technické výzvy a chtějí být součástí rostoucího týmu sloužícího největšímu průmyslovému odvětví na světě. Hledáme zaměstnance, kteří ztělesňují naše základní hodnoty: 'Jeden tým, odvážné inovace a partneři na celý život'."

Společnost Enverus plánuje otevřít novou pobočku na konci září a v nejbližší době urychleně zahájí nábor talentů pro práci na dálku. Zájemci o volná pracovní místa v Brně se mohou hlásit na adrese enverus.com/careers .

Společnost Enverus tímto krokem nadále zvyšuje svůj důraz na inteligentní propojení, která spojují analytiku, lidi a zkušenosti v rámci celého oboru. To umožňuje co nejvhodnějším způsobem propojit ta správná data a informace, objevit dosud neviděné poznatky a příležitosti i rychle jednat a dosahovat mimořádných výsledků.

Společnost Enverus sídlí v Austinu v Texasu a má pobočky v Centennialu v Coloradu, v Chicagu, Dallasu, Denveru, Houstonu a Midlandu v Texasu, v New Yorku a Oklahoma City, v Bangalore v Indii, v Brně v České republice, v Calgary v Albertě, v Londýně, v Madridu a Santanderu ve Španělsku, ve Stonehouse ve Velké Británii a na Singapuru. Díky stovkám výzkumných analytiků, datových vědců, inženýrů, obchodníků a ekonomů pokračuje společnost Enverus v budování nabídky zahrnující obchodní, majetkové i makroekonomické poznatky v oblasti energetiky, které jsou založené na datech a nemají v tomto odvětví konkurenci. Je považována za přední světovou společnost v oblasti SaaS a analýzy dat v energetice a zaměstnává více než 1400 lidí po celém světě.

Ocenění a uznání:

• V roce 2022 získala společnost Enverus certifikát Great Place to Work Certification™

• Společnost Enverus se dostala na seznam nejlepších zaměstnavatelů v Albertě

• Společnost Enverus oznamuje důležitá povýšení a přijetí nových zaměstnanců na vedoucí pozice

Společnost Enverus byla označena za nejlepší pracoviště v Austinu a Houstonu

O společnosti Enverus

Společnost Enverus je nejdůvěryhodnější platformou SaaS zaměřenou na energetiku, která umožňuje 98 % amerických výrobců energie a více než 35.000 dodavatelům přístup k analýzám, přehledům a srovnávacím údajům o nákladech a příjmech od našich partnerů v reálném čase. Naše platforma využívající inteligentní propojení umožňující efektivnější výrobu a distribuci, alokaci kapitálu, rozvoj obnovitelných zdrojů energie, investice i získávání zdrojů. Naši zkušení odborníci podporují zákazníky pomocí koncepčního vedení, poradenství a technologických inovací. Poskytujeme informace napříč energetickým ekosystémem: v oblasti obnovitelných zdrojů energie, ropy a plynu, finančních institucí i energetiky a veřejných služeb. Máme více než 6000 zákazníků v 50 zemích. Více informací na Enverus.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1079235/Enverus_Logo.jpg

KONTAKT: Jon Haubert | 303 396 5996

Klíčová slova USA-ČR-energie-internet-Enverus

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.