Společnost BingX zakládá charitativní pobočku s rozpočtem 10 milionů dolarů a oslovuje sítě příjemců pomoci

BingX, přední platforma sociálního obchodování, oznamuje založení charitativní divize s fondem 10 milionů dolarů na humanitární účely.

Účelem fondu je přispívat na charitativní organizace, veřejně prospěšné činnosti, pomoc při katastrofách v různých oblastech světa apod.

"Žádná jiná technologie nezaznamenala v posledních letech strmější růst a větší potenciál řešit jakýkoli myslitelný problém, než právě technologie kryptoměn. Doufáme, že zapojení do přímé podpory humanitárních podniků nám pomůže zlepšit efektivitu převádění hodnot a budovat inkluzivnější finanční systémy," Elvisco Carrington, ředitel PR a komunikace ve společnosti BingX

Společnost BingX se charitativní činností aktivně zabývá od roku 2019. K našim úspěšným projektům patří podpora znovuzalesňování v Turecku, dárcovství krve a ochrany životního prostředí v Asii, dárcovské kampaně ve Vietnamu či humanitární pomoc při katastrofách na Palawanu a Leyte.

BingX působí na nejrůznějších trzích a díky globální komunitě uživatelů hodlá i nadále rozvíjet a budovat otevřené, inkluzivní sítě po celém světě.

O společnosti BingX

Společnost BingX, založená v roce 2018, je burza pro sociální obchodování kryptoměn, která nabízí spotové, derivátové a automatické obchodování ve více než 100 zemích světa s více než tři miliony uživatelů. BingX propojuje uživatele s obchodními experty a platformou bezpečným, jednoduchým a transparentním způsobem. S růstem počtu investorů do kryptoměn spustila burza BingX také demo obchodování, staking kryptoměn a grid trading pro investory s nízkým rizikem.

Průvodce burzou BingX najdete na adrese https://bingx.com/en-us/guide/article/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1886609/1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1690963/BingX_Logo.jpg

KONTAKT: Elvisco Carrington, +86-13681709410, elvisco@bingx.com

Klíčová slova Singapur-finance-společnost-BingX

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.