Huawei investuje 300 milionů dolarů do programu Empower na podporu globálních partnerů

Druhý den konference HUAWEI CONNECT 2022 v Bangkoku představila společnost Huawei řadu inovativních infrastrukturních řešení, která podpoří digitalizaci průmyslu nalezením ideální technologie pro daný scénář, a odhalila program Huawei Empower, v jehož rámci investuje v příštích třech letech do podpory globálních partnerů 300 milionů dolarů.

K tématu "Inovace v infrastruktuře pro urychlení digitalizace" proběhly také debaty důležitých hráčů v oboru se zaměřením na budoucí směry vývoje a příležitosti v digitalizaci průmyslu. Účastníci analyzovali výzvy, kterým různá odvětví při digitální transformaci čelí, přičemž společnost Huawei představila příslušná řešení vycházející z jejích technických předností.

Prezident skupiny Huawei Enterprise Ryan Ding ve své přednášce s názvem "Empowering Industry, Creating Value (Posílení průmyslu pro tvorbu hodnot)" uvedl: "Hlubší digitální transformace pomůže společnostem lépe se přizpůsobit nestálému a proměnlivému světu. Společnost Huawei úzce spolupracuje se svými partnery, aby mohla nabídnout správnou technologii pro každý scénář, podpořit své klienty v prohloubení digitální transformace a uvolnit sílu digitálních technologií."

Podle Dinga společnost Huawei využívá své technologické možnosti v oblasti konektivity, výpočetní techniky či cloudu a spolupracuje se svými partnery na stále dalších inovacích a budování synergie mezi technologiemi s cílem vytvářet řešení pro konkrétní scénáře, vyhovující rozmanitým potřebám jejích klientů. Dodal také, že tento postup vytvoří větší hodnotu a usnadní zákazníkům překonání posledního úseku na cestě k digitální transformaci.

Viceprezident skupiny Huawei Enterprise Bob Chen promluvil o tom, jak synergie více technologií sehrává rozhodující roli při zajištění ideální technologie pro daný scénář. Ve své přednášce "Innovative Digital Infrastructure Accelerates Digital Transformation (Inovativní digitální infrastruktura urychluje digitální transformaci)" vysvětlil, že "data představují jádro digitální transformace a jejich příjem, přenos, ukládání a analýza jsou zcela zásadní kroky. Společnost Huawei poskytuje zákazníkům ucelené produkty či portfolia produktů, které podporují komplexní zpracování dat a urychlují jejich digitální transformaci."

Společnost Huawei na této akci představila také program Huawei Empower, který má pomoci rozvíjet prosperující digitální ekosystém pro globální partnery. V rámci tohoto programu bude Huawei spolu se svými partnery zavádět společné inovace pomocí OpenLabs, posilovat postavení partnerů prostřednictvím nového modelu, nového plánu a integrované platformy a budovat zdroje talentů díky programům Huawei ICT Academy a Huawei Authorized Learning Partner (HALP). V příštích třech letech hodlá společnost Huawei investovat do programu na podporu globálních partnerů 300 milionů dolarů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1901285/Ryan_Ding_HC2022.jpg

KONTAKT: Xing Gao

gaoxing18@huawei.com

Klíčová slova Thajsko-internet-průmysl-HC2022

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.