Již počtvrté proběhne hudební festival Space X

Již počtvrté proběhne v Praze festival alternativní, elektronické a ambientní hudby Space X 2022, který se koná od 23. do 24. 9. 2022 v Divadle X10 v centru Prahy. Představí zavedené i nové umělce současné alternativní hudební scény. Během festivalu bude pokřtěno nové CD skladatele Michala Rataje a hráče na trubku Oskara Töröka — Letters From Sounds. Festival Space X 2022 začíná každý den od 17,30. Součástí vstupného je zdarma CD elektronického projektu Night Note – Future Look Back od pořadatelského vydavatelství Blue Lizard (Bluelizard.bandcamp.com).

A na co se posluchači a návštěvníci jednotlivých programů mohou těšit?

Hlavní událostí festivalu bude vystoupení trojice COX / KOLLAR / RAINERI, kterou tvoří slovenský, ve světě etablovaný kytarista David Kollar s italským trumpetistou Paolem Rainerim a americkým hudebníkem Rickem Coxem, známým ze spolupráce s legendárním americkým umělcem a trumpetistou Jonem Hassellem. Dále vystoupí Tara Fuki, Vladivojna TEPE A ZÁŘÍ, Tomáš Mutina, Milli Janatková, Tellemarkk (Pavel Hrubý / Dorota Barová / Tomáš Reindl), Štěpán Axman & Awali, Ondřej Mrázek s Janem Faixem nebo Kora et le Mechanix. Více info na www.festival-spacex.cz.

Kontakt:

www.festival-spacex.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-pop-hudba-festival-Michal Kořán-Space X

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.