Roste poptávka po infuzní vitamínové terapii. V Praze lze nově podstoupit infuzi doma nebo na hotelu.

Sychravé počasí, nepříznivá epidemiologická situace i nahromaděný stres vede ke zvýšenému zájmu o infuzní terapii. V Praze je řada míst, kde lze takovou vitamínovou podporu imunitního systému podstoupit. Úplnou novinkou je pak poskytování vitamínových infuzí přímo u klientů doma.

“Našim klientům a pacientům nabízíme nový přístup. Chtěli jsme příznivé účinky vitamínových infuzí i další lékařské péče přinést k nim domů. Nikdo nechce ztrácet čas v čekárně nebo cestou na kliniku přes celou Prahu v dopravní špičce”, říká Tereza Kubecová, majitelka společnosti Medical JT, s.r.o. “Našim klientům šetříme čas a terapii podstupují v pohodlí svého domova. Z návštěvy zdravotnického zařízení - třeba i luxusního - je řada lidí ve stresu. Pro imobilní pacienty je návštěva kliniky kvůli infuzní terapii náročná, v době pandemie je tu také zvýšené riziko infekce, tak proč to lidem neusnadnit”, doplňuje majitelka další benefity této služby.

Vysoké dávky vitamínů sami o sobě nejsou lékem. Je ale mnoho studií, které ukazují že dostatek vitamínů je důležitým předpokladem správného fungování imunitního systému. Účinné látky se při infuzní terapii dostanou přímo do krevního oběhu, a proto je tento způsob podání účinnější než užívání doplňků stravy. Nejvyhledávanější jsou v tomto období infuze vitamínu C. “Obsah každé infuze je předepsán naším lékařem a obsahuje výhradně schválené vitamíny a léčivé přípravky. Občas někteří klienti přijdou s požadavkem na infuzi konkrétního preparátu, který u nás ale není schválen k použití a tedy ho podávat samozřejmě nemůžeme. Zda je některý z přípravků možné bezpečně a legálně aplikovat v ČR, si může každý snadno ověřit u SÚKL” upozorňuje Jaroslav Sixta, obchodní ředitel společnosti.

Mezi další činnosti společnosti Medical JT patří lékařská návštěvní služba (vyšetření lékařem doma nebo na hotelu), cestovní medicína, očkování a testování na covid-19. Všechny tyto služby poskytuje přímo v sociálním prostředí pacientů, tedy není nutné navštívit ambulanci. Lékař či zdravotní sestra přijedou za pacientem domů či na hotel v čase, který mu vyhovuje.

Tyto služby nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění, klienti si je hradí sami. Společnost zajišťuje infuzní terapie a výjezdy lékařů po celé Praze, 7 dní v týdnu včetně státních svátků. “Fungujeme nepřetržitě. Nemoc ani bolest si nevybírá a u nás se pacienti nemusí bát, že se budeme rozčilovat, proč si vzpomněli zrovna v sobotu večer. Jsme tu pro ně, máme na své pacienty dostatek času a uděláme pro ně maximum,” vyzdvihuje Tereza Kubecová.

Přístup ke službám společnosti Medical JT, není podmíněn členstvím v žádném klubu nebo hrazením členských poplatků.

Kontakt:

Pro jakékoliv dotazy a objednávky nás mohou zákazníci kontaktovat na lince +420 775 869 236, která je v provozu od 8:00-22:00, nebo na emailu info@medicaljt.cz.

Další informace najdete také na našich webových stránkách:

www.droplab.cz

www.medicaljt.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-služby-Medical JT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.