Dreame Technology uvádí na evropský trh univerzální robotický vysavač a mop DreameBot L10s Ultra

Dreame Technology, rychle rostoucí společnost s vedoucím postavením v oblasti chytrých domácích úklidových spotřebičů, oznámila uvedení zcela nového vlajkového produktu DreameBot L10s Ultra. DreameBot L10s Ultra je vybaven mnoha nejnovějšími inovacemi společnosti v oblasti inteligentního úklidu.

DreameBot L10s Ultra je nabízen jako plně automatický robotický vysavač a mop a je vybaven nejpokročilejší technologií společnosti Dreame. L10s Ultra je dokonalou kombinací oblíbených robotických úklidových technologií, jako je automatické vysypávání zásobníku a automatické čištění mopu, které společně zajišťují vynikající úklidový výkon bez použití rukou. Automatické vysávání prachu, čištění a sušení mopu, doplňování vody, dávkování roztoku, rychlé mapování a plánování cesty – to vše dohromady umožňuje plně automatizovaný domácí úklid.

DreameBot L10s Ultra s certifikací TUV je vybaven nejnovější navigací s umělou inteligencí a exkluzivní funkcí Dreame AI Action. Navigace poháněná umělou inteligencí zajišťuje efektivní a účinný úklid celé domácnosti, čímž se snižuje počet vynechaných míst, opakovaných úklidů, zabloudění nebo uvíznutí. Pokročilá technologie AI Action využívá špičkovou kameru RGB a 3D strukturované světlo, díky čemuž se rychle seznámí s vaším domovem, přizpůsobí úklidové strategie a automaticky generuje cesty podle typu překážek, podlahy a místnosti. Pozoruhodně rychlé mapování vytváří 3D mapu vašeho domova a pamatuje si několik půdorysů.

„DreameBot L10s Ultra jsme vybavili 24 senzory, aby se mohl přizpůsobit různorodému prostředí v domácnosti. Je to jako vytvořit miniaturní autopilotní systém," řekl produktový manažer společnosti Dreame. „DreameBot L10s Ultra dokáže rozlišit překážky v reálných scénách ve více než 30 typech domácího prostředí a identifikuje šest hlavních kategorií překážek, aby určil, jak se s nimi nejlépe vypořádat. Bude mnohem snazší vyhnout se uvíznutí nebo zastavení o překážky, jako jsou ponožky, pantofle a datové kabely."

Robot DreameBot L10s Ultra se na evropských trzích objeví 15. září 2022 za cenu 1199 EUR (doporučená maloobchodní cena), přičemž kupující mohou využít slevu 100 EUR za včasný nákup až do doby uvedení na trh. Další nový robotický vysavač s velmi silným sáním a vynikající schopností vyhýbat se překážkám, nazvaný DreameBot L10s Pro, bude uveden na trh v říjnu.

O společnosti Dreame

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku , Instagramu a Twitteru .

Další informace naleznete na adrese: https://global.dreametech.com/

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1891635/L10s_Ultra.jpg

Kontakt pro média: Aonan Li, +86-13751178111, aonanli@dreame.tech

Klíčová slova Čína-stroje-elektronika-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.