Rohit Sharma byl jmenován senior viceprezidentem globálních pracovních dovedností

Prezident a generální ředitel společnosti ETS Amit Sevak dnes oznámil, že do společnosti ETS na pozici senior viceprezidenta globálních pracovních dovedností nastoupí Rohit Sharma. Sharma bude ve své nové funkci pomáhat společnosti ETS rozšiřovat nabídku možností pro zvyšování kvalifikace a rozvoj pracovních dovedností pro odborníky, kteří usilují o kariérní postup a mobilitu. Bude dohlížet na všechny aspekty fungování této nové divize, od prodeje a marketingu po produkty a provoz, s výraznějším zaměřením na dlouhodobé cíle, růst, zisk a návratnost investic.

„Rohit si je velice dobře vědom skutečnosti, že vzdělávání pokračuje po celý život a nekončí pouhým dokončením střední, vysoké nebo dokonce vyšší odborné školy," konstatoval Sevak. „Máme velké štěstí, že v této klíčové chvíli, kdy se společnost ETS snaží poskytovat zásadní řešení, která pomohou podnikům překlenout propast mezi volnými pracovními místy a hledáním zaměstnanců s vhodnými pracovními dovednostmi, můžeme využít jeho vedoucích zkušeností a odborných znalostí."

Sharma dříve působil jako provozní ředitel společnosti ThriveDX (dříve HackerU), která je lídrem v oblasti školení digitálních dovedností. Byl zodpovědný za vedení návrhu a vývoje produktů, jejich provoz a také za výsledky studentů.

„Budoucnost naší pracovní síly, společností a průmyslových odvětví závisí na tom, zda dokážeme udržet dovednosti zaměstnanců na vysoké úrovni, abychom tak byli konkurenceschopnější, podporovali růst a podněcovali inovace," prohlašuje Sharma. „Těším se, že budu mít možnost společnosti ETS pomoci stát se lídrem v oblasti zvyšování kvalifikace profesionálních pracovníků, aby oni i společnosti, pro které pracují, mohli růst a naplno využít svůj potenciál."

Sharma má více než dvacetileté mezinárodní zkušenosti v řadě odvětví včetně oblastí vysokoškolského vzdělávání, odborné přípravy, certifikace a rozvoje pracovních sil. V minulosti působil jako prezident a výkonný ředitel společnosti ACAMS (dříve dceřiná společnost společnosti Adtalem Global Education) a generální ředitel společnosti INTI Education Group. Na začátku své kariéry působil také jako poradce pro management ve společnosti Boston Consulting Group.

Sharma je držitelem bakalářského titulu v oboru inženýrství, který získal na IIT Kanpur v Indii, a titulu MBA z obchodní školy Darden Business School na Univerzitě ve Virginii.

O společnosti ETS

Společnost ETS podporuje kvalitu a rovnost vzdělávání lidí na celém světě prostřednictvím hodnotících systémů, založených na důsledném výzkumu. ETS pomáhá jednotlivcům, vzdělávacím institucím i vládním agenturám nabídkou individualizovaných řešení pro certifikaci učitelů, výuku anglického jazyka a základní, střední i pomaturitní vzdělávání. Dále provádí výzkum, analýzy a studie politik v oblasti vzdělávání. Společnost ETS, která byla založena jako nezisková organizace v roce 1947, vyvíjí, spravuje a vyhodnocuje více než 50 milionů testů ročně – včetně testů TOEFL® a TOEIC®, testů GRE® a hodnocení The Praxis Series® – ve více než 180 zemích a více než 9000 lokacích po celém světě. www.ets.org

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1891130/ETS_Logo_navy_gold_300___Copy_Logo.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1891168/Rohit_Sharma_ID_974942ea2088.jpg

KONTAKT: Alescia Dingle, mediacontacts@ets.org

Klíčová slova USA-vzdělání-ETS

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.