Společnost Meco Limited oznamuje zahájení prodeje prvních vysoce výkonných rigů na těžbu kryptoměn s využitím solární energie

Společnost Meco Limited (mecobit) představila v srpnu 2022 na VIP události v sídle Hong Kong Technology Bureau svůj netrpělivě očekávaný Ultimate Solar Power System (systém solárního napájení s vynikajícím záložním zdrojem a zařízením pro těžbu kryptoměn).

Systém, který patří k tomu nejpozoruhodnějšímu v oblasti krypto vybavení na světě, obsahuje přenosnou solární stanici, sady solárních panelů (kompletní) a solární jednotku M4000. Záložní zdroj tak umožní při výpadku sítě udržet v chodu nepostradatelné spotřebiče nebo napájet například domácí spotřebiče, sušičky, bazénová čerpadla, nabíječky elektrických vozidel, a dokonce i těžební platformy pro kryptoměny. „Hledáme cestu z globálních problémů souvisejících s vedlejšími produkty spalování fosilních paliv a vysokou spotřebou elektrické energie. Zlepšuje se tak náš přístup k imaginaci a plánování. A co víc, takový vývoj je přijatelný i pro zákazníky," říká generální ředitel společnosti Meco Limited B. Franci.

Vzhledem k tomu, že solární část řízené hashrate se zdá být vývojově snadná, vnímá mnoho lidí potenciál využití udržitelné energie v těžbě bitcoinu jako příznak nápravy systému. Nabídnutím možnosti využívat udržitelné zdroje energie poskytuje společnost Mecobit těžbě kryptoměn mimořádnou podporu. Díky využívání nejlevnější myslitelné energie se také více procesů zaměří výhradně na zdroje šetrné k životnímu prostředí, jako je právě solární energie.

Klíčové vlastnosti našich těžebních zařízení:

Meco Rack:

Kapacita: BTC-4850 TH/s, ETH/ETC-20000 MH/s

Výpočet: SHA256, Ethash

8 x Nvidia RTX 3090 (včetně záruky)

2x těžební rám/police

3 x 930W plně modulární napájecí zdroje 110-220 V

M100 miner:

Hash rate: BTC 450TH/s, ETH/ETC 2000MH/s

Výkon: 1400 wattů

Výpočet: SHA256, Ethash

Připojení: Ethernet/bezdrátové

M200 miner

Hash rate: BTC 650 TH/s, ETH/ETC 2300 MH/s

Výkon: 1800 wattů

Výpočet: SHA256, Ethash

Připojení: Ethernet/bezdrátové

O společnosti Mecobit

Společnost Mecobit byla založena v roce 2015 s cílem vyvíjet a představit světu solárně napájené systémy pro těžaře kryptoměn, které mohou dle preferencí těžaře využívat technologie Ethash, SHA-256 nebo Scrypt. Společnost o sobě tvrdí, že jako první na světě těžila kryptoměny na solární pohon. „Solárními panely jsme chtěli toto odvětví obrátit vzhůru nohama tím, že jsme poskytli více energie za nižší cenu, než se donedávna považovalo za možné." – " B. Franci (zakladatel). Mecobit sídlí na Chiswick High Road v Londýně a provozuje pobočky v řadě měst po celém světě včetně Spojených států. Další informace o společnosti a jejích produktech najdete na internetových stránkách www.mecobit.com.

Kontakt:

Ben Lukasben.lukas@mecobit.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1886890/MECOBIT_LOGO_Logo.jpg

Klíčová slova Británie-energie-měna-Meco Limited

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.