IFA 2022: Společnost Dreame Technology představuje evropským spotřebitelům širokou škálu inovativních produktů pro úklid domácností

Společnost Dreame Technology („Dreame"), přední světová společnost v oblasti inteligentních domácích úklidových zařízení, představí ve dnech 2. až 6. září své špičkové technologie a produkty evropským zákazníkům na veletrhu IFA 2022 v Berlíně. Značka Dreame, jejíž produkty jsou na evropských trzích velmi oblíbené, představí na veletrhu své pokročilé technologie, aby lépe porozuměla potřebám evropských uživatelů.

Dreame považuje veletrh za příležitost k prezentaci nových výrobků a za důležitou příležitost k výměně zkušeností s odborníky z oboru. Účast na veletrhu je také důležitým krokem pro globální rozvoj značky.

Dreame na veletrhu IFA představí produkty tří hlavních kategorií: úklidové roboty, mokré a suché vysavače a bezdrátové tyčové vysavače. Nejnovější produkty společnosti zahajují novou éru plné automatizace domácího úklidu díky úspěchu inovací s lehkými motory a technologiemi, jako jsou AI Action a DualBoost 2.0 nebo další.

Hlavním produktem na stánku Dreame je nový vlajkový robot DreameBot L10s Ultra. Robotický vysavač DreameBot L10s Ultra je schopen zcela automatizovaného úklidu bez jakéhokoliv manuálního zásahu uživatele. Díky pokročilé technologii motoru a exkluzivnímu systému DualBoost 2.0 zajišťuje DreameBot L10s Ultra důkladný úklid a nabízí různé funkce, včetně vysávání, mopování, automatického sběru prachu, sušení mopu, doplňování vody a přidávání čisticího roztoku. Díky velkým prachovým sáčkům o objemu 3 l už je uživatelé nemusí tak často vyměňovat, jelikož jeden vystačí přibližně na 2 měsíce úklidu.

Díky pokročilé umělé inteligenci Dreame Action, 3D strukturovanému světlu a výkonným kamerám s technologií RBG dokáže DreameBot L10s Ultra přesně vyhodnotit prostředí a upravit dráhu tak, aby efektivně uklízel a vyhýbal se překážkám. Podporuje Alexu, Siri a Asistenta Google. Uživatelé mohou jednoduše promluvit na svého oblíbeného hlasového asistenta a začít uklízet, kdykoli chtějí. K vidění je také levnější model DreameBotL10sPro, který je vybaven většinou funkcí jako model Ultra, ale chybí mu automatizace poskytovaná dokovací stanicí.

Bezdrátový parní vysavač Dreame H12 Steam pro mokrý a suchý úklid je navržen k čištění tvrdých podlah a umí se vypořádat i s tím nejodolnějším zaschlým nepořádkem díky čištění studenou/horkou vodou a parnímu čištění.

Vysavač H12 Steam pohání špičkové vysokorychlostní motory s maximální rychlostí 180.000 otáček za minutu. Osm vysokokapacitních baterií, každá o kapacitě 4000 mAh, umožňuje až 45 minut úklidu tvrdých podlah. Značka Dreame také zajišťuje pohodlí a uživatelsky přívětivý úklid díky pokročilému systému detekce nepořádku, konstrukci pro snazší úklid v rozích, samočištění a sušení kartáče jedním stisknutím, intuitivnímu LED displeji, užitečným hlasovým pokynům a silné trakci při pohybu vpřed.

Dalším představovaným vysavačem pro mokré a suché vysávání je Dreame M12. Vysavač využívá pokročilý systém cirkulace vody a výkonný motor, který zajišťuje silné mopování a sání, a díky důmyslné odnímatelné hlavní jednotce, kterou lze po připojení nástavce používat jako ruční vysavač, jde nad rámec úklidu tvrdých podlah.

Mezi další novinky patří DreameBot D10s Pro vybavený funkcí AI Action, inteligentním plánováním cesty, funkcí pro vyhýbání se překážkám a automatickým vysáváním DualBoost 1.0, DreameBotX10Ultra vybavený funkcí AI Action, automatickým vysáváním, mytím, sušením mopu, automatickou instalací a odjištěním mopu a dalšími pokročilými funkcemi a akumulátorový tyčový vysavač J10 s neuvěřitelně silným sáním, baterií s dlouhou výdrží, kvalitní filtrací a řadou užitečných nástavců. Na stánku společnosti Dreame si návštěvníci mohou prohlédnout řadu již oblíbených produktů, včetně modelů T20, T30, D9 Max, D10 Plus a W10 Pro.

„Celý tým společnosti Dreame je nadšený z účasti na letošním veletrhu IFA. Věříme, že je to pro nás důležitá příležitost ukázat naši tvrdou práci a odhodlání v oblasti inovací a designu výrobků," řekl Yu Hao, generální ředitel a zakladatel společnosti Dreame. „Od začátku naší cesty jsme vždy trvali na tom, že v centru našeho úsilí v oblasti výzkumu a vývoje jsou potřeby spotřebitelů. Doufáme, že se nám podaří vyřešit jejich problémy a vytvořit zcela nové zážitky z úklidu."

Vzhledem k rychlému růstu trhu a popularitě produktů Dreame v Německu a na dalších evropských trzích plánuje společnost Dreame po veletrhu IFA 2022 zřídit novou pobočku v Německu. Tento krok by měl umožnit další rozvoj koordinace s německými maloobchodníky a vybudování místního týmu, který by dále rozšířil škálu poskytovaných služeb a přinesl novou hodnotu zákazníkům.

O společnosti Dreame

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Společnost je světovým lídrem v oblasti chytrých technologií, vlastní více než 1300 autorizovaných patentů v oblasti vysokorychlostních digitálních motorů, mechaniky tekutin, řízení robotů a SLAM (simultánní lokalizace a mapování). V současné době se společnost zaměřuje na čtyři produktové kategorie: automatizované čisticí roboty, vysavače pro mokrý a suchý úklid, bezdrátové tyčové vysavače a vysokorychlostní vysoušeče vlasů. Její výrobky se prodávají ve více než 100 zemích a regionech, včetně Číny, Spojených států, Německa, Francie a Jižní Koreje.

Sledujte nás na Facebooku , Instagramu a Twitteru.

Další informace naleznete na adrese: https://www.dreametech.com/.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1887926/IFA_2022_Dreame_Technology.jpg

KONTAKT: Aonan Li, aonanli@dreame.tech

Klíčová slova Německo-služby-obchod-elektronika-trendy-Dreame Technology

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.