Společnost EcoFlow uvádí DELTA 2, nezbytný spotřebič pro každou rodinu, který nabízí špičkovou rychlost dobíjení

Společnost EcoFlow, která vyrábí ekologická energetická řešení, dnes uvedla na trh model DELTA 2, který je vylepšením revoluční přenosné napájecí stanice DELTA. Díky špičkové rychlosti dobíjení, která sedmkrát překračuje oborový průměr, kapacitě rozšiřitelné až na 3 kWh, životnosti až deset let a dalším vlastnostem je DELTA 2 nezbytnou výbavou pro každou rodinu.

Díky úctyhodnému výkonu 1800 W AC je DELTA 2 ideálním záložním řešením v době rostoucích nákladů na energie a zvyšující se nejistoty jejich dodávek. Přenosná napájecí stanice DELTA 2 je však mnohem víc než jen baterie. Díky možnosti dobití na 80 % za pouhých 50 minut, podpoře nabíjení pomocí přenosných solárních panelů za 3 hodiny a schopnosti napájet 90 % domácích spotřebičů dodá DELTA 2 pocit domova všem, ať už kempují v přírodě nebo žijí mimo síť v obytných vozech a chatách.

„EcoFlow DELTA 2 navazuje na úspěch naší původní přenosné nabíjecí stanice DELTA a ukazuje, že jsme odhodláni zdokonalovat stávající technologie," řekl Bruce Wang, generální ředitel společnosti EcoFlow. „Sedmkrát vyšší rychlost dobíjení než oborový průměr, kapacita rozšiřitelná až na 3 kWh a silný výkon znamenají, že DELTA 2 je nepostradatelným moderním spotřebičem pro všechny rodiny. Můžete ji používat doma, venku nebo na cestách, ale každopádně nastavuje nové měřítko v oblasti ekologického napájení."

Rozšiřitelná kapacita v rozsáhlém ekosystému

EcoFlow DELTA 2 se může pochlubit vysokou kapacitou 1024 Wh a zároveň využívá konstrukci s možností rozšíření kapacity, aby se zvýšil výkon. Přístroj DELTA 2 lze také kombinovat s modelem DELTA 2 Extra Battery nebo DELTA Max Extra Battery, které poskytují úctyhodných 2048 Wh nebo 3040 Wh. Výsledná dlouhá doba provozu nabízí uživatelům flexibilní napájení dle potřeby, ať už pro každodenní použití, nebo jako nouzový zdroj energie.

Vedle kompatibility s přídavnými bateriemi funguje DELTA 2 v celém stávajícím ekosystému produktů EcoFlow, který uceleně řeší výrobu, skladování a využití energie. Ekosystém EcoFlow se skládá z přenosných solárních panelů, přenosné klimatizace Wave, inteligentního generátoru a řady dalších produktů a příslušenství, které lze hladce integrovat do systému DELTA 2, takže uživatelé již nebudou omezeni pevnými zdroji energie.

Nejrychlejší dobíjení ve své třídě

Revoluční technologie X-Stream, která je zabudovaná do modelu DELTA 2, umožňuje nový, bezkonkurenční standard rychlého nabíjení. DELTA 2 se dokáže nabít z 0 na 80 % za pouhých 50 minut, přičemž plného nabití lze dosáhnout za pouhých 80 minut. Rychlost dobíjení baterie DELTA 2 sedmkrát převyšuje oborový průměr a poskytuje flexibilitu pro všechny případy – od náhlých nouzových situací až po kempování na poslední chvíli.

Zelená volba se solárními generátory DELTA 2

Zařízení DELTA 2, které je ideální pro výlety do přírody, lze nabíjet také pomocí přenosných solárních panelů EcoFlow. Díky maximálnímu příkonu 500 W se DELTA 2 plně dobije za tři až šest hodin pomocí dvou 220W nebo jednoho 400W přenosného solárního panelu, což umožňuje trvalé napájení ve venkovních podmínkách a mimo síť.

Bezpečné napájení pro 90 % spotřebičů

Výkon 1800 W AC umožňuje napájet 90 % všech spotřebičů včetně ohřívačů, fénů, kávovarů a elektrických grilů. Ať už se používá jako záložní zdroj nebo jako výbava outdoorových výprav, poskytuje zařízení DELTA 2 se svými 13 zásuvkami novou úroveň energetické svobody a současně napájí vše od ledniček přes telefony a pračky až po drony. U spotřebičů s vysokým příkonem poskytuje DELTA 2 uživatelům klid v duši díky technologii EcoFlow X-Boost, která zabraňuje přetížení u přístrojů až do 2400 W.

Špičková životnost

Díky použití prémiových baterií LFP, které se používají i ve vozidlech Tesla, se DELTA 2 může pochlubit šestkrát delší životností, než je odvětvový průměr 500 cyklů. Díky neuvěřitelným až 3000 cyklům po celou dobu životnosti tak mohou uživatelé s baterií DELTA 2 napájet vše, co potřebují k životu, až po dobu deseti let.

Díky pokročilému ochrannému systému BMS (Battery Management System), který monitoruje výkon a zajišťuje bezpečnou dodávku energie, a exkluzivní pětileté záruce nabízí DELTA 2 dlouhodobou energetickou bezpečnost, jakou se nemůže pochlubit žádná jiná přenosná stanice na trhu.

Dostupnost

EcoFlow DELTA 2 se bude prodávat za 1199 eur (1099 liber) a na webových stránkách EcoFlow si ji můžete objednat od 16. září.

O společnosti EcoFlow

EcoFlow je společnost zabývající se přenosnými zdroji energie a obnovitelnou energetikou. Od svého založení v roce 2017 přináší společnost EcoFlow prostřednictvím svých přenosných stanic či dodatečného příslušenství soběstačnost zákazníkům na více než 100 trzích. Posláním společnosti EcoFlow je objevit nový způsob získávání energie, a to vytvořením tichých, lehčích baterií z obnovitelných zdrojů s delší životností. Výrobky společnosti EcoFlow jsou nyní dostupné ve všech zemích a regionech Evropy a nabízeny v síti více než 400 místních prodejců.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti EcoFlow:

Spojené království: uk.ecoflow.com

Francie: fr.ecoflow.com

Německo: de.ecoflow.com

Itálie: it.ecoflow.com

Španělsko: it.ecoflow.com

Ostatní evropské země: eu.ecoflow.com

Kontakt pro média

Donna Ding

PR manažerka společnosti EcoFlow pro Evropu

donna.ding@ecoflow.com

+86 18138401354

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1887977/2.jpg

Klíčová slova Německo-energie-ekologie-stroje-EcoFlow

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.