Společnost Limit Break vybrala 200 milionů dolarů

Společnost Limit Break Inc., založená Gabrielem Leydonem a Halbertem Nakagawou, oznamuje, že získala investiční kapitál 200 milionů dolarů od společností Buckley Ventures, Standard Crypto a Paradigm Ventures.

K dalším investorům společnosti Limit Break, kterou proslavila kolekce NFT DigiDaigaku , patří také FTX, Coinbase Ventures, Anthos Capital, SV Angel a Shervin Pishevar. „Máme skvělé partnery, skvělé investory a skvělý tým, který posune herní průmysl do nové éry," oznámil Leydon.

Nakagawa a Leydon jsou známí jako zakladatelé společnosti Machine Zone, k níž patří okázalé reklamy s celebritami, jako je Arnold Schwarzenneger, Mariah Carey a Kate Upton, a nejvýdělečnější mobilní herní tituly včetně Game of War, Mobile Strike a Final Fantasy XV: A New Empire. Jména Leydona a Nakgawy jsou spojena také s průkopnictvím her „Free-to-Play". S Limit Break se však vydávají zcela novým směrem.

„Free-to-Play hraní končí," říká Leydon, „a místo něj přichází Limit Break."

První počin Limit Break, kolekce NFT DigiDaigaku , byl veřejnosti nabízen zcela zdarma. Společnost Limit Break očekává, že tzv. „Free Mint Games" nahradí fundraising ve stylu IPO, který ovládl prostor NFT v roce 2021 a umožnil budoucím tvůrcům her prodat části připravovaných titulů „Play-to-Earn" za stovky milionů dolarů. „Tento model nefunguje," vysvětlil Leydon, „ale náš model Free-to-Own fungovat bude."

Podle Leydona se těch několik málo her typu „Play-to-Earn", které dosáhnou určitého úspěchu, nevyhnutelně mění z „Play-to-Earn" na „Play-to-Sell", protože hráči-investoři nabourávají trhy a zbavují se stále bezcennějších NFT a kryptoměn, které kdysi držely tyto pečlivě vymyšlené ekonomiky pohromadě.

Se spuštěním DigiDaigaku plánuje Limit Break zavést nový model nazvaný „Free-to-Own", který nahradí jak „Play-to-Earn", tak „Free-to-Play".

Společnost Limit Break byla založena v srpnu 2021. Její název inspirovala bojová sekvence „Limit Break", proslavená v RPG hrách, jako je např. série Final Fantasy. Leydon, který pronikl do herního průmyslu jako tester her v 90. letech, vybudoval Limit Break na základě své vize zábavných a interaktivních her Web 3 a jeho cílem je zaplnit zásadní mezeru v tomto nově vznikajícím odvětví.

„Lidé mluví o hrách Web 3 jako o futuristické nevyhnutelnosti," říká Leydon, „ale není tomu tak. Potřebují lidi, kteří je správně navrhnou a vybudují. A tito lidé pracují v Limit Break."

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1887089/Limit_Break_Logo.jpg

Kontakt:

Press@limitbreak.com

Klíčová slova USA-finance-hry-zábava-Limit Break

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.