Společnost Ravensburger představuje první Disneyho sběratelskou hru - Disney Lorcana

Hra Disney Lorcana je unikátně navržená tak, aby si ji mohli užít všichni Disneyho fanoušci: jak nováčci, tak i zkušení hráči sběratelských karetních her – Obsahuje svérázné a dosud nikde neviděné verze Disneyho postav.

Společnost Ravensburger, uznávaný vydavatel oceňovaných deskových her a vysoce kvalitních hraček a hlavolamů, oznámila vzrušující spolupráci se společností Disney, v rámci které uvede na trh první sběratelskou karetní hru Disney Lorcana. V této zbrusu nové sběratelské karetní hře se objeví oblíbené Disneyho postavy v původních i přepracovaných uměleckých stylech. Postavy ožijí ve zcela novém světě jedinečných a kouzelných her. Celosvětové vydání hry je naplánováno na podzim 2023.

„Hra Disney Lorcana je výsledkem mocné alchymie kouzel společnosti Disney, dokonalosti her Ravensburger a několika let obětavé práce a investic,“ uvedl generální ředitel společnosti Ravensburger pro Severní Ameriku a globální ředitel pro hry Filip Francke. „Tato silná kombinace předurčuje hru Disney Lorcana k tomu, aby zcela změnila pravidla na trhu se sběratelskými karetními hrami, jehož hodnota přesahuje miliardu dolarů.“

„Šíře a rozsah Disneyho postav představených v této hře bude bezprecedentní a zahrne více originálních Disneyho kreseb než jakýkoli jiný produkt, který byl kdy vytvořen,“ uvedl viceprezident pro produktový design společnosti Disney John Balen. „Naši produktoví designéři Disney s potěšením spolupracovali s partnery ze společnosti Ravensburger a studia Walt Disney Animation Studios a společně vytvořili jedinečný zážitek, který si mohou domů odnést Disneyho fanoušci všech věkových kategorií.“

Hru Disney Lorcana, která vychází z kouzla Disneyho postav a příběhů, snadno zvládnou i nováčci, zároveň však tato sběratelská karetní hra nabízí zkušeným hráčům strategickou hloubku. Díky tomu si může vzrušení a zábavu při hraní sběratelské karetní hry užívat více lidí. Disneyho fanoušky potěší krásné ilustrace, zastřešující příběh a hraní s oblíbenými postavami novými a neotřelými způsoby, zatímco veteráni sběratelských karetních her ocení promyšlené a jedinečné herní mechanismy, kterými je společnost Ravensburger proslavená.

Hra se odehrává v bohatém a fantastickém světě Lorcana, který vznikl spojením slov Lore a Arcana. Hráči se chopí pláště mocného čaroděje Illumineera a spojí se s Disneyho postavami z „The Great Illuminary“ ve světě Lorcana, který je studnicí všech Disneyho písní a příběhů, které kdy spatřily světlo světa.

„Tým Disney Lorcana je neuvěřitelně nadšenou skupinou souhrnně s více než stoletými zkušenostmi s tvorbou sběratelských karetních her,“ uvedl spoludesignér a manažer značky Disney Lorcana společnosti Ravensburger Ryan Miller. „Velkou péči jsme věnovali vytvoření nezapomenutelného světa a herního zážitku, který bude stejně zábavný pro Disneyho skalní fanoušky, začátečníky i pro ty nejnadšenější a nejpokročilejší hráče sběratelských karetních her.“

Na veletrhu D23 bude ze hry Disney Lorcana odhaleno sedm postav. Hra Disney Lorcana bude celosvětově uvedena na trh na podzim roku 2023 a každý rok ji podpoří čtyři nové karetní sady a robustní organizovaný herní program.

Kontakt:

Lisa Krueger, Zebra Partners pro Ravensburger pro Severní Ameriku

lisak@zebrapartners.net

Klíčová slova USA-hry-hračky-Disney-firmy-Ravensburger

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.