Kyjovská nemocnice školí zdravotníky z ekonomiky a vykazování péče

Ředitelka kyjovské nemocnice Mgr. Veronika Neničková, MBAce spouští plošné vzdělávání zdravotníků v oblasti ekonomiky a vykazování péče Ředitelka kyjovské nemocnice Mgr. Veronika Neničková, MBAce spouští plošné vzdělávání zdravotníků v oblasti ekonomiky a vykazování péče

Ředitelka kyjovské nemocnice Mgr. Veronika Neničková, MBAce spouští plošné vzdělávání zdravotníků v oblasti ekonomiky a vykazování péče. Je to jeden z kroků, kterým se nemocnice připravuje na nadcházející ekonomicky nelehké období.

„Není žádná převratná myšlenka, že pokud má nemocnice táhnout za jeden provaz jako jeden tým, musíme všichni znát principy prostředí, v němž fungujeme. Obzvlášť dneska je to potřeba, všichni čteme noviny, v blízké budoucnosti na tom naše zdravotnictví nemusí být úplně růžově,” říká ředitelka Neničková.

Pro velký počet zaměstnanců ale nepřichází v úvahu školit prezenčně, proto nemocnice sáhla po online kurzech na platformě Knowspread a tak proškolí více než 800 zaměstnanců z ekonomiky českého zdravotnictví a vykazování péče během jednoho až dvou měsíců.

Celou zprávu naleznete zde https://bit.ly/3TdnUYL, doplňující audiokomentář k tiskové zprávě naleznete zde https://bit.ly/3AU4T6i

ikona Znění celé tiskové zprávy

Kontakt:

Ing. David Vrabec, david.vrabec@knowspread.com

Mgr. Veronika Neničková, MBAce, nenickova.veronika@nemkyj.cz

Veronika Hollerová, hollerova.veronika@nemkyj.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-nemocnice-vzdělání-péče-Nemocnice Kyjov

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.