Investoři mohou na formulářích I-526E začít podávat žádosti o účast na projektu Amerického imigračního fondu Wave Spa v New Jersey

Americký imigrační fond (U.S. Immigration Fund, LLC, dále jen „USIF"), jeden z největších provozovatelů regionálních center EB-5 ve Spojených státech s více než 5000 EB-5 investory a EB-5 kapitálem ve výši více než 2,9 miliardy dolarů, s potěšením oznamuje, že od Americké imigrační služby („USCIS") obdržel oznámení o registraci (označované také jako formulář I-956F) svého nejnovějšího projektu Wave Spa. Schválení projektu ze strany USCIS potvrzuje, že USIF řádně podal požadavek na realizaci projektu Wave Spa.

Na základě nového zákona o reformě a integritě z roku 2022 mohou nyní jednotliví investoři EB-5, kteří obdrželi potvrzení o přijetí žádosti I-956F, okamžitě podat USCIS formulář I-526E pro projekt Wave Spa, a to pod dohledem imigračního právníka.

Aktuální výhody pro investici EB-5 do projektu Wave Spa:

- Místo realizace tohoto projektu je na základě údajů sčítání lidu kvalifikováno jako jediná oblast s vysokou nezaměstnaností a nevyžaduje tedy agregaci sčítacích obvodů, což znamená, že splňuje podmínky 10% vyčlenění pro oblasti s vysokou nezaměstnaností.

- Na investory z libovolné země, kteří investují v oblastech s vysokou nezaměstnaností, se až do září 2022 nevztahují čekací pořadníky na víza.

- Investoři, kteří mají legálně místo trvalého pobytu ve Spojených státech, mohou podat žádost o vízum I-526E společně s žádostí o úpravu statusu I-485. Investor tak může v rámci úpravy statusu získat dvouleté pracovní povolení již za 120 dní od podání žádosti.

O projektu Wave Spa

Areál Wave Spa se bude nacházet na pobřeží Atlantiku v New Jersey. Zde v nevelké vzdálenosti od významných oblastí, jako jsou New York nebo Filadelfie, vyroste na pláži nový hotel.

Projekt Wave Spa pro potenciální EB-5 investory sponzoruje Americký imigrační fond (U.S. Immigration Fund – NJ, LLC, „USIF-NJ"), autorizované regionální centrum EB-5. Na projektu Wave Spa pracuje renomovaný a uznávaný developer s desítkami let zkušeností a úspěchů. Imigrační fond USIF-NJ již v minulosti s developerem lázní Wave Spa spolupracoval na předchozím realitním projektu, v rámci kterého pobočka USIF-NJ zajistila a zapůjčila částku 50 milionů dolarů na jeden z předchozích realitních projektů EB-5. Zmíněný investiční kapitál se jí přitom následně podařilo úspěšně vrátit v předstihu před požadovaným termínem.

OBRAŤTE SE NA NĚKTERÉHO Z NAŠICH ODBORNÍKŮ NA VÍZA EB-5 A ZJISTĚTE, ZDA PRO TENTO VÍZOVÝ PROGRAM SPLŇUJETE POŽADOVANÉ PODMÍNKY

Imigrační fond USIF úspěšně získal rozsáhlé finanční prostředky a podílel se na dokončení jedněch z nejznámějších globálních investičních projektů EB-5. USIF se stal „prvním" regionálním centrem, které bylo uznáno 18 významnými finančními institucemi, a to včetně společností J.P. Morgan, Goldman Sachs a Blackrock.

V rámci odvětví EB-5 fond USIF vytrvale definuje investiční standardy i osvědčené postupy. Jakožto průkopník v procesu re-deploymentu USIF překonává své konkurenty a pomáhá investorům z řad přistěhovalců ve Spojených státech získat vytouženou zelenou kartu.

KONTAKTUJTE NÁS: info@usifund.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1884862/USIF_Logo.jpg

Klíčová slova USA-společnost-migrace-finance-hotely-U.S. Immigration Fund

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Politika, veřejná správa a soudy
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.