CCTV+: Vláda Macaa a CMG zahajují nové kolo spolupráce

Vláda zvláštní administrativní oblasti Macao a společnost China Media Group (CMG) v pondělí zahájily další kapitolu vzájemné spolupráce.

Na zahajovacím ceremoniálu byly uvedeny čtyři nové pořady, představující kulinářství, cestovní ruch, letecké fotografie a historickou městskou část Macaa s využitím technologií 5G, 4K, 8K a umělé inteligence společnosti CMG.

Ke stejnému datu proběhl také online podpis dohody o sportovním kanálu CMG, díky níž si budou moct diváci z Macaa vychutnávat oblíbené sportovní pořady i nadále.

Obě strany zároveň spustily registr spolupráce s cílem dále zlepšit součinnost při pořádání sportovních akcí a autorizaci soutěžních prostředků.

Dokument o předchozím kole spolupráce, které přineslo bohaté výsledky, byl podepsán v roce 2019 u příležitosti 20. výročí znovupřipojení Macaa k čínské vlasti.

Link: https://youtu.be/xD0zQQ1rdag

Video - https://www.youtube.com/watch?v=xD0zQQ1rdag

KONTAKT: Admin PR

+86-010-83949817

pr@cctvplus.com

Klíčová slova Čína-média-kultura-CCTV

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.