Organizace COSTEP upozorňuje na rozvoj pracovní síly ve výrobě v oblasti Rio South Texas

Základem každého úspěšného podniku je motivovaná a schopná pracovní síla. A základním kamenem každého úspěšného regionu je silná a kompetentní organizace pracovních sil. Ta je schopna vybavit společnosti potřebnými znalostmi a dovednostmi pro orientaci na globálním trhu. Region Rio South Texas si tyto skutečnosti uvědomuje a dokazuje to celou řadou veřejných a soukromých certifikovaných programů odborné přípravy, vysokoškolskými programy s duálními kredity na středních školách, a také vysokoškolskými institucemi zaměřenými na budoucnost, které v oblasti Rio South Texasu působí.

Skvělým příkladem je spolupráce South Texas College (STC) se společnostmi FESTO a Fuji Automatic Numerical Control (FANUC), díky které jsou k dispozici certifikované školicí programy na téma jedněch z nejpokročilejších výrobních řešeních Průmyslu 4.0 pro začátečníky i zkušené odborníky z oblasti výrobního průmyslu. Společnost FANUC je předním dodavatelem robotů, počítačových řídicích systémů a automatizačních technologií pro výrobní podniky, zatímco řešení společnosti FESTO patří mezi světovou špičku v oblasti stavby průmyslových hal 4.0 a prostředí takzvaných digitálních dvojčat.

Oblast Rio South Texas ovšem neprodukuje jen talenty v oblasti nejmodernějších výrobních trendů. Studenti v tomto regionu, například na Texaské univerzitě v Rio Grande Valley (UTRGV) v laboratoři pokročilých nanověd, mohou studovat také vědecká témata týkající se pokročilých materiálů, a to jak těch, které se v současnosti používají ve výrobních procesech, tak i těch, které na své využití teprve čekají. Výzkum této laboratoře se zaměřuje především na experimentální a teoretickou fyziku kondenzovaných látek, přičemž se zde zkoumá široká škála jevů v pevných látkách na úrovni nanostrukturních systémů. Mezi partnery programu patří například Národní vědecká nadace (National Science Foundation), Air Force Research Laboratory nebo NASA.

To je jen několik příkladů programů rozvoje pracovních sil v regionu Rio South Texas, které jsou využívány k tomu, aby místním společnostem a potenciálním investorům poskytly talentované pracovní síly v odvětvích jako je výroba akumulátorů, biotechnologie, mobilita, energetika nebo letectví! Díky silným a kompetentním pracovním silám a partnerům v Severní Americe i po celém světě se dnešní studenti vzdělávacích institucí v oblasti Rio South Texas rychle stávají reprezentanty budoucích celosvětově úspěšných společností.

Pokud hledáte možnost vyrábět v Severní Americe produkty pro místní trhy, podívejte se, co vám může region Rio South Texas nabídnout. Náš tým v organizaci COSTEP vám ochotně pomůže. Další informace můžete získat na adrese www.costep.org nebo nás můžete sledovat na účtu @COSTEP.

Kontakt: Matt Ruszczak, +1.956.682.6371, info@costep.org

Klíčová slova USA-průmysl-práce-COSTEP

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.