Společnost TUMI se stala oficiálním partnerem předsezónního turné ženského týmu Tottenham Hotspur

Společnost TUMI se stala oficiálním partnerem předsezónního turné ženského týmu Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur s potěšením oznamuje, že se společnost TUMI stala oficiálním partnerem pro zavazadla na předsezónním turné ženského týmu v USA, které se uskuteční tento měsíc.

Společnost TUMI, mezinárodní značka pro cestování a životní styl, se specializuje výrobky s vysokou kvalitou zpracování, které jsou současně odolné a slouží zákazníkům po dlouhou dobu.

V rámci tohoto exkluzivního partnerství poskytne společnost TUMI trenérce Rehanne Skinnerové, hráčům a personálu osobní cestovní zavazadla a doplňky životního stylu pro nadcházející turné v Louisville ve státě Kentucky.

Každý z účastníků turné ženského týmu Tottenham Hotspur obdrží osobní produkty TUMI, které jim pomohou zpříjemnit jejich cestu na druhý ročník Poháru žen. Cestovní sady budou obsahovat řadu vybavení včetně ikonického batohu Alpha Bravo Navigation Backpack a kufru 19 Degree Extended Trip 4 Wheel Packing Case, které jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Jedná se o již druhé partnerství mezi společností TUMI a fotbalovým klubem Tottenham Hotspur. Společnost TUMI v minulosti již podpořila první mužský tým při jejich cestě do Jižní Koreje, která se uskutečnila počátkem letošního léta.

"Příležitost rozšířit partnerství společnosti TUMI také na ženský tým Tottenham Hotspur je pro nás zcela logickým krokem a odpovídá našemu závazku zpříjemňovat ženám i mužů cesty za tím, co je baví. Výrobky společnosti TUMI si zakládají na dokonalosti a odolnosti. Možnost podpořit hráčky týmu při jejich úsilí podávat ty nejlepší výkony a poskytnout jim osobní cestovní vybavení je pro nás velkou poctou," prohlásila senior viceprezidentka pro globální marketing společnosti TUMI Jill Krizelmanová.

Aby obě společnosti zdůraznily toto partnerství, budou vzájemně spolupracovat na tvorbě digitálního obsahu, sdílení příběhů o cestách ženského týmu Tottenham Hotspur během turnaje, a také na zajištění přítomnosti značky na stadionu během všech tří zápasů.

Obchodní ředitel týmu Tottenham Hotspur Todd Kline řekl: "Tato předsezónní návštěva USA je vůbec prvním turné našeho ženského týmu na jiný kontinent a společnost TUMI nám pomohla vybavit pro tuto vzrušující příležitost účastníky a účastnice kvalitními a stylovými výrobky. Naše odhodlání vynaložit maximální úsilí na přípravu na hřišti i mimo něj je před novou sezónou klíčové a součinnost se společností TUMI v naší snaze o dosažení skutečného mistrovství představuje to, čeho chce náš ženský tým dosáhnout na tomto turné i po jeho skončení."

V souladu s nedávnými sportovními iniciativami společnosti TUMI je partnerství s týmem Tottenham Hotspur druhým partnerstvím tohoto druhu, v němž společnost TUMI figuruje jako oficiální partner. V roce 2019 společnost TUMI oznámila víceleté partnerství se závodním týmem F1 McLaren jakožto oficiální partner týmu pro zavazadla.

O společnosti TUMI

Společnost TUMI vyrábí od roku 1975 prvotřídní funkční luxusní doplňky pro služební cesty a cestování navržené tak, aby zlepšovaly, usnadňovaly a zpříjemňovaly všechny aspekty života na cestách. Jedinečná funkčnost se snoubí s vynalézavostí – chceme být celoživotním partnerem lidí, kteří jsou neustále v pohybu a které nemůže nic zastavit. Výrobky této značky se prodávají po celém světě ve více než 75 zemích na zhruba 2000 prodejních místech a také na stránkách TUMI.COM

Další informace o společnosti TUMI naleznete na stránkách TUMI.COM.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1875336/Tottenham_Hotspur_Women_players.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1875337/THFC_x_Tumi_Logo.jpg

KONTAKT:

Alexandra Gillisová, Global PR & Social, TUMI,

Alexandra.Gillis@TUMI.com

PROTEXT

Klíčová slova USA-obchod-turistika-sporty-TUMI

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.