Letní Virtuální Hry končí už tuto neděli. 5 důvodů proč si je nenechat ujít

Už jen pár dní máte na zapojení se do sportovní události, která nemá v ČR obdoby. Letní Virtuální Hry jsou motivací k pohybu pro dospělé i děti. Běh, Chůze, Cyklistika, Plavání a Triatlon – v tom všem se můžete překonat a pokusit se o co nejlepší výsledek. Níže přinášíme hned 5 dalších důvodů, proč využít registrace zdarma a do závodu se přihlásit. Přihlášením získáte také startovní číslo, diplom a medaili.

Letní Virtuální Hry vbíhají do cílové rovinky a do konce závodů zbývá už jen pár dní. Závod končí 14.8.

5 DŮVODŮ, PROČ SE PŘIHLÁSIT

1) Aktivní program pro děti, který nic nestojí

Máte problém dostat děti od počítače? Nechce se jim hýbat a nevíte, jak je motivovat? Přihlášením dětí do závodů pro ně získáte startovní číslo a objednat jim můžete také medaili, která na ně bude čekat v cíli. Všichni navíc v cíli získají diplom se svým jménem a celkovým umístěním. V předchozích ročnících se potvrdilo, že jsou děti přirozeně soutěživé a ze získaného diplomu a medaile mají velkou radost a je to pro ně velká motivace do dalších aktivit.

2) Motivace k překonání osobních rekordů

Už dlouho si říkáte, že chcete překonat některých ze svých osobních rekordů, ale nemáte teď možnost objíždět reálné závody, nebo se při nich necítíte komfortně? Na Letních Virtuálních Hrách můžete závodit odkudkoli a kdykoli a je jen na vás, jestli do toho půjdete sami, nebo k sobě někoho přizvete.

3) Možnost závodit ve více sportech na jedné akci

Moc často nemají sportovci šanci závodit v pěti různých sportech v rámci jedné akce. Na Letních Virtuálních hrách můžete zvládnout závod v běhu, chůzi, plavání, cyklistice a triatlonu klidně i v jednom dni. Stejně tak si to ale můžete jakkoli rozdělit a udělat z toho třeba aktivní program na dovolenou pro celou rodinu.

4) Možnost zkusit si závodně nový sport

Jezdíte na kole, ale na závod si zatím netroufáte? Dlouho chcete zkusit triatlon, ale děsí vás depa a hromadný start? Na Letních Virtuálních Hrách máte šanci zkusit si závod i ve sportech, které vám tolik blízké nejsou, a to v klidu a bez stresu. Třeba tak zjistíte, že si vedete dobře i v konkurenci dalších sportovců a příště už za reálným závodem někam vyrazíte. Na splnění triatlonu máte navíc 24 hodin.

5) Motivace ke sportování v horkých dnech

Možná se vám nechce v tomhle horku ani vyjít ven, natož v tom běhat nebo jezdit na kole. Jakmile ale uvidíte své jméno na startovním čísle, bude těžké tuhle výzvu nezdolat.

Medaile

Není třeba se umístit na stupních vítězů, abyste mohli mít radost ze získané medaile. Medaile je odměnou za to, že jste splnili výzvu dle svých vlastních možností, které má ale každý někde jinde. Možná je pro vás cílem závod vyhrát, ale taky to může být výzvu dokončit v určitém čase, nebo ji jen dotáhnout do konce. Ať je to jakkoli, když dáte do svého závodu všechno, medaile vám bude váš úspěch připomínat, kdykoli se na ni podíváte.

Startovné a registrace

Startovné je zdarma a můžete se tak bez jakékoli limitu přihlásit klidně do všech závodů, které jsou v nabídce. Na platební bránu budete přesměrováni jen v případě, že budete chtít dostat až domů do schránky celobarevnou dřevěnou MEDAILI v národních barvách nebo přispět libovolnou částkou na organizaci závodu. Jinak vás ale účast nic stát nebude, a i tak získáte startovní číslo a po skončení závodů také diplom.

Kontakt:

Tereza Kovaříková

organizátorka závodu

e-mail: vb@virtualnibeh.cz

Klíčová slova ČR-sport-hry-kondice-internet

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.