Haitai Solar, přední dodavatel řešení pro solární energii, zahajuje IPO na pekingské burze

Společnost Haitai Solar, přední poskytovatel nových energetických řešení a solárních modulů, dnes oznámila, že dokončila proces primární veřejné nabídky akcií (IPO) a k 8. srpnu 2022 zahajuje obchodování na pekingské burze cenných papírů pod kódem 835985.

Debut na pekingské burze se pro Haitai Solar stane odrazovým můstkem k dalšímu upevnění vedoucí pozice v rychle se rozvíjejícím sektoru obnovitelných zdrojů energie a získání finančních prostředků pro připravované klíčové investiční projekty. Výtěžek je určen na podporu výzkumu a vývoje a sériové výroby projektů heteropřechodových (HJT) modulů o výkonu 2 GW a modulů o výkonu 1 GW, jakož i na rozšíření výzkumného centra v rámci plánovaného zvýšení inovačních a výrobních kapacit společnosti.

"Úspěšný zápis společnosti Haitai Solar na pekingskou burzu cenných papírů nás velmi těší. Jde o významný milník v naší snaze vybudovat ze společnosti novou energetickou velmoc. Nová kapitálová injekce posílí spolu se stoupajícím globálním významem a rychle rostoucím rozsahem podnikání Haitai Solar naše konkurenční výhody a výrazně přispěje k zajištění našeho vedoucího postavení v oboru," uvedl předseda představenstva společnosti Haitai Solar Wang Yong.

"Do budoucna jsme přesvědčeni, že díky strategii zaměřené na rozšiřování výroby, zlepšování kvality a technologické inovace dokáže Haitai Solar dosáhnout dlouhodobě udržitelného růstu," dodal.

Společnost také zveřejnila svůj nový slogan "Single or Infinite? Double = More! (Jednostranný, nebo nekonečný? Dvojitý = Více!)". Spojení kontrastujících výrazů "jednostranný" a "nekonečný" dokonale vystihuje schopnost monofaciálních (jednostranných) solárních modulů nabízet nekonečné možnosti při současném zachování nejvyšší kvality. Moduly řady Taihe plně a přesně odpovídají konceptu "Více" – výrobky využívají více špičkových technologií, dokážou poskytovat vyšší výkon a lze je uplatnit ve více scénářích, takže zákazníkům přinášejí ještě větší přidanou hodnotu. S novým sloganem se společnost Haitai Solar zavazuje poskytovat svým akcionářům, stávajícím i budoucím partnerům větší hodnotu a pomáhat světu dosáhnout cílů nulových čistých emisí jako hnací síly globální energetické transformace.

Další informace najdete na https://www.haitai-solar.com/

O společnosti Haitai Solar

Haitai Solar je špičková technologická firma zaměřená na obnovitelnou energii, kterou tvoří pět obchodních divizí: fotovoltaické moduly, velkokapacitní elektrárny, montážní systémy, skladování energie a vodíková energie. Již od svého založení v roce 2006 se snaží svým zákazníkům a partnerům systematicky poskytovat vyšší hodnotu. Haitai Solar byla s celkovou globální výrobní kapacitou 8 GW zařazena organizací BNEF mezi výrobce modulů třídy Tier 1 a zároveň se umístila v první desítce nejlepších čínských fotovoltaických společností z hlediska dodávek. Jako inteligentní poskytovatel nové energie hodlá společnost Haitai Solar i nadále podporovat rozvoj nové energie prostřednictvím špičkové kvality a technologií a stanout tak v čele zelené energetické revoluce.

Kontakt pro média

marketing@htsolargroup.com

Facebook: @haitaisolar

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1871955/1.jpg

PROTEXT

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-burzy-Haitai Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.