10.000 RMB! Výzva k zaslání krátkých videí na téma „Můj příběh z Kuang-tungu" z celého světa

Se svými videi o provincii Kuang-tung můžete vyhrát hodnotné peněžní ceny až do výše 10.000 RMB. Zúčastněte se celosvětové výzvy k zaslání krátkých videí s názvem „Můj příběh z Kuang-tungu".

Akce, kterou pořádá Nanfang Media Group, je otevřená týmům i individuálním tvůrcům z celého světa od 2. srpna do 15. října. Offline sdílení záznamů proběhne v listopadu tohoto roku.

Účastníkům stačí natočit video, ve kterém se podělí o své jedinečné příběhy z provincie Kuang-tung, která je hlavním ekonomickým motorem Číny a centrem kultury Lingnan. Váš život a kariéra v Kuang-tungu, kousek místní kultury, životní poznávací cesta… To vše vítáme!

Jak se zúčastnit: Přejděte na oficiální webovou stránku akce na domovské stránce Newsgd.com (www.newsgd.com/mygdstory) a odešlete své soutěžní příspěvky.

Termíny

Poslání soutěžních příspěvků: Od 2. srpna do 15. října 2022

Hlasování online: Od konce srpna do konce října 2022

Offline událost sdílení: listopad 2022

Během akce budou všechna zaslaná videa odpovídající tématu prezentována na oficiální webové stránce. Některá vybraná díla budou vystavena na různých platformách, včetně Southcn.com, aplikace Yuexuexi, nových mediálních platforem skupiny Nanfang Media Group, kanálu Guangdong Channel aplikace Xuexi Qiangguo, na venkovních LED displejích a v metru a autobusech v provincii Kuang-tung, na webových stránkách a platformách sociálních médií. Výherní videa budou v listopadu prezentována na významných památkách ve městě Kanton v rámci offline akce.

Požadavky

Video o délce do šesti minut na téma „Můj příběh z Kuang-tungu" ve formátech MP4, FLV, MOV nebo jiných, které zachycuje Kuang-tung vašima očima.

Jazyk videa není nijak omezen. Pokud video obsahuje rozhovor nebo vyprávění, přidejte titulky v čínštině nebo angličtině.

Soutěžní práce nesmí obsahovat žádné komerční reklamy a je vyžadován popis v rozsahu 150 slov.

Soutěžní příspěvky musí být originální videa a mohou mít jakoukoli formu, například rozhovory nebo mikrodokumenty.

Ceny

Cena za vynikající video: 10.000 RMB (před zdaněním) na výherce, celkem 10 výherců

Nominace na cenu za vynikající video: 5000 RMB (před zdaněním) na výherce, celkem 20 výherců

Cena za nejoblíbenější video: 2000 RMB (před zdaněním) na výherce, celkem 20 výherců

Účastníci se mohou na oficiálních webových stránkách seznámit se všemi podrobnostmi o akci včetně programu, průvodce účastí a požadavků na autorská práva.

Video – https://mma.prnewswire.com/media/1870639/video_1.mp4

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1870637/image_1.jpg

KONTAKT: Jasmine, 1178564152@qq.com, +86-13533088218

Klíčová slova Čína-společnost-Nanfang

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.