Společnost iHerb dosáhla významných milníků v oblasti služeb zákazníkům

Uživatelé předních online platforem udílejí společnosti iHerb vysoká hodnocení

Společnost iHerb, největší světová platforma elektronického obchodu zaměřená na zdraví a wellness, dosáhla minulý měsíc významných milníků. Společnost s potěšením oznámila svá hodnocení zákazníky platforem Google, Obchod Google Play a Apple App Store. S hodnocením 4,9 hvězdiček na platformě Google a 4,8 na platformách Obchod Google Play a Apple App Store si její již tak dobře hodnocená aplikace ještě polepšila. S ohledem na aktualizované funkce a rozšířené možnosti je zřejmé, že společnost iHerb usiluje o spokojenost svých zákazníků.

Aplikace iHerb se díky svému uživatelsky přístupnému rozhraní a rozsáhlé nabídce produktů rychle stala oblíbenou nákupní platformou zákazníků. Trvale si udržuje vysoká hodnocení a pozitivní recenze. Na systému iOS má více než 98.000 hodnocení a na systému Android více než 440.000 hodnocení. Zákazníci oceňují, že vše, co potřebují, najdou na jednom místě, a program odměn v aplikaci je bonusem, který je motivuje se do aplikace vracet. Jako největší světový obchod se zdravou výživou a wellness produkty nabízí zákazníkům záruku, že mají k dispozici tu nejlepší možnou nabídku služeb a produktů za ty nejlepší ceny, ať už se nacházejí kdekoliv.

"Vždy jsme se snažili poskytovat zákazníkům špičkové služby a velice nás těší, že jsme tohoto milníku dosáhli. Naši zákazníci pro nás byli vždy na prvním místě a jejich zpětná vazba odráží naše základní hodnoty. Těšíme se, že jim budeme mít možnost poskytovat ty nejlepší služby i v budoucnu," konstatoval viceprezident pro digitální marketing Neil Folgate.

Aplikaci si můžete stáhnout ihned na adrese https://www.iherb.com/info/applanding

O společnosti iHerb:

Představujeme největší světový e-shop zaměřený na obchod s vitamíny, minerály a doplňky stravy (VMS), a naše pozornost se stále intenzivněji upírá i k dalším oblastem spotřebitelské péče o zdraví a wellness. Důvěřují nám miliony lidí ve více než 185 zemích, kterým nabízíme vybrané portfolio značkových a inovativních produktů třetích stran i vlastních s tou nejvyšší možnou hodnotou, které komfortně dodáváme přímo do jejich domovů. https://www.iherb.com

Kontakt pro média:

iHerb@behrmanpr.com

Video – https://www.youtube.com/watch?v=iepMy_1vefw

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1826474/iHerb_Logo.jpg

PROTEXT

Klíčová slova USA-trh-zdraví-iHerb

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.