Skupina APS získala slovinskou leasingovou pobočku UniCredit Bank

Martin Machoň, generální ředitel a majitel společnosti APS

Martin Machoň, generální ředitel a majitel společnosti APS

APS rozšiřuje své aktivity na Balkáně. Firma s českým majitelem se dohodla se slovinskou UnicreditBanka Slovenija a odkoupila od ní společnost Unicredit Leasing. Firmu, která spravuje 3500 leasingových smluv pro více než 2000 klientů.

Hodnota aktiv společnosti dosahuje zhruba 60 milionů eur. "Tato akvizice posiluje naši pozici na trhu a poskytuje přidanou hodnotu našim klientům. Na dokončení této transakce jsme tvrdě pracovali, protože akvizice společnosti UniCredit Leasing dokonale zapadá do naší strategie," řekl po uzavření transakce Martin Machoň, generální ředitel skupiny APS.

Společnost bude po dokončení akvizice působit na slovinském trhu pod názvem APS Finance Adria. Pro APS to není první koupě poskytovatele leasingových služeb v regionu jižní a jihovýchodní Evropy. Již dříve získala Volksbank Leasing Holding s více než 20.000 vozidly a klienty napříč čtyřmi balkánskými zeměmi.

Kontakt:

Filip Remenec

Senior PR & Marketing Consultant

APS Management Services s.r.o.

www.aps-holding.com

Klíčová slova ČR-Slovinsko-finance-trh-služby-firmy-APS Management Services

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.