DNA/RNA Shield™ společnosti Zymo Research inaktivuje vir opičích neštovic pro potřeby odběru a přepravy vzorků

Společnost Zymo Research Corp. ve spolupráci s Institutem virologie Univerzitního lékařského centra ve Freiburgu v Německu zveřejnila data, podle kterých její transportní inaktivační médium (ITM) DNA/RNA Shield™ zcela inaktivovalo nedávné izoláty viru opičích neštovic.

Oznámení této informace přichází v kritickém období, kdy celosvětově přibývá případů opičích neštovic a vědci hledají metody bezpečného sběru a přepravy vzorků bez narušení jejich genetické integrity. Testování opičích neštovic se provádí především pomocí metody PCR, kdy je vzorek získán odběrem stěrem z léze.

Produktová řada DNA/RNA Shield™ zahrnuje prostředky pro odběr, konzervaci a přepravu vzorků používaných ve výzkumu a při testování infekčních onemocnění. DNA/RNA Shield™ umožnil výzkumníkům provádět v průběhu uplynulého desetiletí výzkum a testování infekčních chorob, včetně období pandemie onemocnění COVID-19.

Společnost Zymo Research nabízí několik různých zařízení, která lze naplnit médiem DNA/RNA Shield™, včetně oblíbené sady pro odběr stěrů SafeCollect™. Sada pro odběr vzorků SafeCollect™ obsahuje odběrový tampon a patentovanou zkumavku s bezpečnostním uzávěrem, který zabraňuje náhodnému rozlití, kontaktu se stabilizačním médiem nebo jeho požití, díky čemuž je ideální pro domácí odběr vzorků.

Další informace o soupravách pro odběr vzorků DNA/RNA Shield SafeCollect™ společnosti Zymo Research naleznete zde .

Prohlédněte si datový list.

O společnosti Zymo Research Corp.

Zymo Research je soukromá společnost, která od roku 1994 poskytuje vědcům a lékařům v oblasti molekulární biologie ty nejmodernější nástroje. Její heslo „Krása vědy spočívá ve zjednodušování" se odráží ve všech jejích produktech – od produktů v oblasti epigenetiky až po technologie purifikace DNA/RNA. Společnost Zymo Research, dlouhodobě uznávaná jako lídr v oblasti epigenetiky, posouvá hranice možností svými inovativními řešeními pro odběr vzorků, technologiemi stanovení mikrobiomu, diagnostickými zařízeními a technologiemi sekvenování nové generace (NGS), které jsou vysoce kvalitní a uživatelsky přístupné. Sledujte společnost Zymo Research na Facebooku , LinkedIn , Twitteru a Instagramu.

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1859786/Zymo_Research_Corp_ITM.jpg

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1859787/Zymo_Research_Corp_Assay.jpg

KONTAKT: Marketingové oddělení, Zymo Research Corp., 949 679 1190, marketing@zymoresearch.com

Klíčová slova USA-zdraví-věda-farmacie-firmy-Zymo Research Corp.

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.