Kawaiiverse Hackathon 2022: Budování herního ekosystému Kawaiiverse

Projekt Kawaiiverse nedávno odstartoval svůj první hackathon, jehož cílem je rozvíjet komunitou vlastněné Anime Metaverse a najít talentované vývojáře z celého světa, počínaje herními projekty.

Týmy herních vývojářů a jednotlivců s vášní pro hry budou mít šanci vyhrát počáteční cenu 5000 USD, získat příležitost k dalšímu vývoji své hry s využitím SmartML a možnost připojit se ke Kawaiiverse, centrále pro tvůrce ze světa anime a mangy v blockchainu. Herní ekosystém je pro toto metaverzum pouhým začátkem a postupně se budou otevírat příležitosti pro další zájemce z řad vývojářů.

Kawaiiverse je společným projektem renomované herní společnosti Imba, která má na kontě řadu úspěšných her, a platformy Oraichain, prvního inteligentního a bezpečného řešení na světě pro vznikající Web3, škálovatelné DApps a decentralizovanou umělou inteligenci. Projekt Kawaiiverse vznikl v roce 2021 farmářskou hrou v anime stylu Kawaii Islands s vizí vybudovat Anime Metaverse, ve kterém by si každý mohl hrát, tvořit, navazovat spojení a vydělávat. Po několika vylepšeních ekonomiky nyní Kawaii Islands funguje na modelu udržitelné ekonomiky, který byl navržen tak, aby chránil tokeny před hyperinflací a vyřešil jeden z hlavních problémů her play-to-earn (P2E).

Kromě vyvážené ekonomiky se nyní Anime Metaverse může chlubit vlastní podsítí na platformě Oraichain s plnou podporou EVM a Cosmos. Tým také pracuje na vytvoření silné základní infrastruktury pro budoucí vývoj.

Tým vývojářů usiluje o rozšíření herního ekosystému, který je jedním z klíčových pilířů Kawaiiverse, a proto nyní pořádá vůbec první hackathon celého projektu. Vyzývají všechny nezávislé herní vývojáře a studia z celého světa, aby se do akce zapojili, vyvinuli prototyp hry podle svého výběru a vykročili vstříc úspěchu ruku v ruce s tímto neustále rostoucím ekosystémem.

Výhody

Zapojením do hackathonu budou mít zúčastněné týmy šanci získat:

Soukromé poradenství v oblasti vývoje her a blockchainu od specialistů projektu Kawaii.

Počáteční grant ve výši nejméně 5000 USD na rozvoj projektu s možností budoucího financování.

Exkluzivní přístup k vývojářským nástrojům Kawaiiverse a možnost využít soukromého poradenství vývojářů platformy Oraichain.

Podpora prodeje NFT v Kawaiiverse s dlouhodobou strukturou rozdělení zisku.

Systém rozdělení příjmů z tržiště NFT a ze hry, kterou vyvíjejí.

Další podrobnosti naleznete na https://hackathon.kawaii.global/.

Týmy nezávislých vývojářů a herních studií – přichystejte svůj nápad, vytvořte prototyp a připravte se na vstup do Kawaiiverse.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1857331/Kawaiiverse_Hackathon_2022___Bouncing_Anime_Metaverse.jpg

KONTAKT:

Kawaii Islands, contact@kawaii.global

Klíčová slova Británie-počítače-hry-Kawaii Islands

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.