Možnost získat bonus až 2 500 Kč k nově založenému stavebnímu spoření pokračuje do 31. července 2022

Až do 31. července 2022 mohou klienti Buřinky získat k nově uzavřené smlouvě bonus ve výši 2 500 Kč. Stavební spořitelna České spořitelny se rozhodla pokračovat v této úspěšné akci. Zhodnocení vkladů tak dosáhne až 6,5 % ročně při započítání bonusu, maximálního státního příspěvku, 2,5% úročení vkladů, a to včetně poplatku za vedení účtu.

Co je třeba pro získání bonusu:

● Nejpozději do 31. 7. 2022 si sjednat novou smlouvu o stavebním spoření v internetovém bankovnictví George, online na našem webu, osobně v kterékoli pobočce České spořitelny nebo u některého z externích partnerů Buřinky. Zároveň klient musí dodržet minimální délku spoření 2 roky.

● Bonus 2 500 Kč k nové smlouvě (1 smlouva na osobu) klient obdrží do 1 měsíce od uzavření smlouvy bez jakýchkoliv dalších podmínek. Nárok na bonus vzniká již sepsáním smlouvy, a to pouze na první smlouvu klienta sjednanou během této akce.

Stavební spoření od Buřinky si může sjednat každý. Výhodou spoření u Buřinky je zejména volnost ve spoření a žádné sankce za předčasné ukončení. Nejrychlejší a aktuálně nejvýhodnější je uzavření stavebního spoření online, což platí i pro dětské smlouvy. Ke smlouvě stačí připojit kopii rodného listu dítěte. Vše lze vyřídit zcela online na www.burinka.cz. U dětských smluv také není třeba po uplynutí šestileté vázací doby zakládat smlouvu novou, ale je možné pokračovat v té stávající.

Více informací je k dispozici na www.burinka.cz nebo na bezplatné lince 800 120 120.

Kontakt:

Monika Kopřivová

Manažerka externí komunikace

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

e-mail: monika.koprivova@burinka.cz

Klíčová slova ČR-banky-firmy-Stavební spořitelna České spořitelny

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.