Wemade představuje nový Relic System ve hře MIR4

Soul (Korea) 13. července 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Svět MIR4 od společnosti Wemade nabídne dvě nová rozšíření – Relic System a Dragonworld's Rift

Společnost Wemade rozšiřuje svou světově uznávanou MMORPG hru MIR4 o nový vývojový systém Relic ("relikvií").

Systém, který se skládá z celkem 10 stupňů, zvyšuje unikátní statistiky hráčů podle úrovně vylepšení a vývoje jednotlivých relikvií. Každá relikvie nabízí svůj vlastní jedinečný efekt, jako např. posílení útoku a zvýšení HP, a hráči je mohou rozvíjet sběrem příslušných materiálů. Po úspěšném vylepšení všech statistik pro danou úroveň mohou hráči pokračovat ve zvyšování úrovně relikvie a dále tak vylepšovat své vlastnosti.

Aktualizace také představila Dragonworld's Rift, nový bojový obsah, který lze hrát v každém labyrintu na kontinentu MIR. Po splnění všech požadavků zabitím určitého počtu příšer mohou hráči lovit nové příšery, které se objevují na určených místech v labyrintu. Po poražení všech příšer, které se plíží skrz trhlinu, se objeví jedinečné a bossovské příšery pro nelítostné souboje. Poražení vzácných bossů umožňuje hráčům získat truhly s pokladem, které obsahují bohaté odměny, jako je Epická soška modrého draka, Epický kámen mystického vylepšení a Epický kámen potemnělého vylepšení.

Díky nové funkci Brag ("chlubení") spolu mohou hráči komunikovat, pochlubit se získanými sběratelskými předměty XDRACO a porovnat si své sbírky. Tato funkce, kterou lze využít pouze ve vesnici, umožňuje hráčům, kteří se „chlubí" získat herní zdroje. Přihlížející, kteří kliknou na tlačítko Admire ("obdivovat"), získají krátkodobé vylepšení postavy (buff).

Další informace o aktualizaci naleznete na stránkách MIR4 Global.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1856673/Relic_Update_Wemade_Mir4.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1848100/MIR4_Logo.jpg

KONTAKT:

Sangbin Lee, +82-2-3709-2000

Klíčová slova Korea-počítače-hry-Wemade

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.