Společnost Quorum Software představuje globální vizi s Quorum Energy Suite

Nová jednotná sada propojuje lidi, pracovní postupy a systémy napříč energetickým ekosystémem.

Společnost Quorum Software (Quorum), globální softwarový lídr v oblasti energetiky, představuje svou rozšířenou globální vizi s Quorum Energy Suite, komplexním portfoliem řešení společnosti, které bude sloužit jako základ pro inovace a růst.

Po loňské fúzi společností Quorum a Aucerna a akvizici softwarové divize Oil and Gas společnosti TietoEVRY sjednotila společnost Quorum svých 38 aplikací do jediného portfolia.

Aplikace QES jsou rozděleny do devíti funkčních oblastí odvětví od plánování, ekonomiky a rezerv v těžebním průmyslu přes realizaci a provoz vrtů, účetnictví, správu pozemků a optimalizaci těžby až po střední proud a měření a navíc dopravu a logistiku nákladu. Názvy produktů zůstávají zachovány a jsou definovány společným jazykem, což umožňuje trhu pochopit, jak QES slouží jejich podnikání.

"Sada Quorum Energy Suite představuje nejširší a nejhlubší sadu aplikací a služeb na trhu a přináší našim zákazníkům obrovské možnosti rozšířením hodnoty, kterou mají dnes," řekl ředitel produktů společnosti Quorum Software Tyson Greer.

QES bude upřednostňovat inovace tím, že rozšíří vedoucí postavení společnosti v oblasti obnovitelných zdrojů energie, umožní provozování dovozu a vývozu LNG a bude poskytovat integrované pracovní postupy v celém energetickém ekosystému s využitím cloudu a dalších digitálních možností.

"Společnost Quorum neustále poskytuje zákazníkům přidanou hodnotu tím, že jim poskytuje data připravená k rozhodování, automatizaci a integrace, které jim poskytují výsledky již dnes a cestu k propojené budoucnosti," řekl generální ředitel společnosti Quorum Software Gene Austin. "Zatímco naši klienti soupeří o kapitál, energii a talenty, společnost Quorum je zde jako důvěryhodný partner, který poskytuje hluboké, personalizované odborné znalosti a špičkové technologie, jež podporují ziskovost a růst."

Chcete-li se dozvědět více, navštivte nové webové stránky společnosti Quorum Software na adrese: quorumsoftware.com.

O společnosti Quorum Software

Společnost Quorum Software je předním světovým poskytovatelem softwaru pro energetický průmysl,, který poskytuje služby více než 1800 zákazníkům v celém energetickém dodavatelském řetězci v 55 zemích. Řešení společnosti Quorum podporují růst a ziskovost energetických podniků tím, že propojují lidi, pracovní postupy a systémy s daty připravenými k rozhodování. Před dvaceti lety jsme dodali první software v oboru pro účetní plynáren a dnes naše řešení zefektivňují podnikové operace pomocí průmyslových datových standardů a integrací. Globální energetický průmysl důvěřuje odborníkům a aplikacím společnosti Quorum, že úspěšně zvládnou přechod na novou energetiku a zároveň budou přinášet hodnotu dnes i v budoucnosti. Další informace naleznete na quorumsoftware.com.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220711005692/en/

Kontakt:

Lauren Force

Quorum@pancomm.com

Zdroj: Quorum Software

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-energie-počítače-firmy-Quorum Software

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.