Infinix uvádí na trh fascinující novou řadu NOTE 12 5G s fotografickými schopnostmi nové úrovně

Společnost Infinix dnes představila dva nové 5G smartphony řady NOTE 12 - NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G. Tyto modely, které jsou uváděny na trh jako první 5G chytré telefony řady NOTE zpřístupňují sítě 5G pro každého a nabízí spotřebitelům ultrarychlé bezproblémové připojení, svižné a stabilní stahování dat a skutečně dech beroucí zážitek z hraní mobilních her.

Řada NOTE 12 5G je vybavena špičkovým fotografickým systémem se třemi fotoaparáty s vysokým rozlišením, které díky ostrému 108Mpx fotoaparátu propůjčují smartphonu NOTE 12 PRO 5G jedinečné fotografické vlastnosti. Kromě toho jsou telefony NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G vybaveny mimořádně velkým 6,7palcovým AMOLED displejem s barvou True Color pro strhující kvalitu videí. Masivní 5000mAh baterie s ultrarychlým 33W rychlonabíjením navíc udrží zařízení v provozu po celý den.

"Vývoj technologie 5G se závratně zrychlil díky přijetí 5G napříč celým odvětvím. Technologie 5G je nyní díky nižším nákladům a rychlejší výrobě snadno dostupná i pro smartphony střední třídy. Společnost Infinix proto vyvíjí výkonné smartphony s úžasnými fotografickými schopnostmi, jasnou a živou grafikou a módním designovým provedením, aby uspokojila potřeby uživatelů na rozvíjejících se trzích a přispěla k popularizaci technologie 5G s jejími nespornými výhodami. Věříme, že řada NOTE 12 5G umožní spotřebitelům plně využívat rychlost a komfort, který přináší inteligentní digitální životní styl založený na technologii 5G," produktový manažer řady NOTE ve společnosti Infinix Mobility Vento Lin.

Síla technologie 5G

Řada NOTE 12 5G je plně osazena silným a vysoce úsporným 6nm procesorem MediaTek Dimensity 810, který dále podporuje výkonné jádro s frekvencí procesoru až 2,4 GHz a společně zajišťují fantastický zážitek při používání smartphonu. Díky integraci modemu 5G s nízkou spotřebou energie a plné podpoře nezávislých (SA) a nestandardních (NSA) sítí nabízí telefon cestujícím uživatelům možnost připojení k superrychlé síti 5G kdekoli na světě. Modely NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G také podporují funkci 5G se dvěma kartami v pohotovostním režimu, které zajistí vždy to nejkvalitnější připojení k síti pro maximální konektivitu a flexibilitu.

Řada NOTE 12 5G představuje vlastní technologii společnosti Infinix SMART 5G, která umožňuje snížit u smartphonů řady NOTE 12 5G spotřebu energie až o 20 % [1]. Technologie SMART 5G prodlužuje dobu používání o čtyři hodiny [2] díky nezávislému výzkumu a vývoji a optimalizaci klíčových technologií, které umožnily snížit spotřebu energie a zvýšit životnost baterie. SMART 5G dokáže posoudit stav sítě a inteligentně identifikovat scénáře s nízkou spotřebou energie, čímž umožňuje plynulé přepínání více než 30 aplikačních scénářů. Technologie SMART 5G navíc poskytuje spotřebitelům lepší uživatelský komfort díky hlubokému vhledu do spotřebitelských návyků a optimalizovaným řešením pro prodloužení doby užívání telefonu, přizpůsobených na míru uživateli.

Nová úroveň focení smartphone

Note 12 PRO 5G vybavený nejnovějším 108MP snímačem Samsung S5KHM6 vylepšuje vizuální obsah a obnovuje četné detaily, které lidské oko nedokáže rozpoznat. Objektiv se světelností f/1,75, který podporuje technologii Super Pixel 9 v 1, pomáhá fotografům vytvářet skutečně úžasné fotografie. Supervelký obrazový snímač s úhlopříčkou 1/1,67 palce a velikost jednotkových pixelů 1,92 ?m propouštějí do objektivu více světla a umožňují tak dosáhnout lepší kvality fotografie i při slabém osvětlení a vytvářet úchvatné noční snímky. Díky profesionálnímu režimu nočního snímání dokáží fotoaparáty NOTE 12 Pro 5G a NOTE 12 5G zachytit více světla při fotografování v noci, obnovit realistické, bohaté detaily a vytvářet jasné a živé portréty. Pro uživatele, kteří chtějí zachytit dokonalé selfie, navíc NOTE 12 Pro 5G a NOTE 12 5G nabízejí také 16MP přední fotoaparát pro ten nejdokonalejší snímek. Kamerová jednotka modelu NOTE 12 5G zvyšuje laťku fotografických standardů smartphonů střední třídy a poskytuje uživatelům zážitek z focení smartphonem, který nemá v oblasti mobilní fotografie obdoby.

Úchvatný vizuální zážitek

Modely NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G jsou vybaveny úžasně tenkým 6,7palcovým FHD+ displejem AMOLED s 24bitovou hloubkou barev, který zobrazuje bohaté a živé odstíny. V porovnání s běžnými LCD obrazovkami je AMOLED energeticky úspornější a nepropouští světlo. Díky 100% barevnému gamutu D CI-P3 a barevnému kontrastnímu poměru 100 000:1 poskytují obrazovky NOTE 12 Pro 5G a NOTE 12 5G skutečně pohlcující vizuální zážitek. Obě zařízení jsou navržena s estetickým 92% poměrem obrazovky k tělu a vůbec poprvé nabízejí vynikající požitek při sledování videí v kompaktním balení díky obrazovce AMOLED v cenově dostupném smartphonu.

Díky pečlivému a inovativnímu designu a uspořádání mají telefony NOTE 12 PRO 5G a NOTE 12 5G tloušťku pouhých 7,9 mm a jsou tak jasným příkladem neustálé snahy společnosti Infinix o optimalizaci a konstrukční zdokonalování designu a technologií, které přinese mladým spotřebitelům po celém světě přístup ke špičkovým technologiím za dosažitelné ceny.

Řada NOTE 12 5G, která je k dispozici ve dvou lesklých provedeních - černém Force Black a bílém Snowfall – vyčnívá z davu díky svému okamžitě rozpoznatelnému vizuálnímu stylu.

RAM pro všechny vaše potřeby

Díky jedinečné technologii Extended RAM poskytuje NOTE 12 Pro 5G rozsáhlou paměť, která zvládne dokonale hladkou správu aplikací i náročné používání. S obrovskou pamětí RAM 8 GB + 5 GB (což odpovídá 13 GB), která podporuje až 20 spuštěných aplikací současně [3], toto zařízení bez námahy zvládá více úloh a splní jakékoli nároky uživatele. Paměťový prostor 6 GB+3 GB (což odpovídá 9 GB) telefonu NOTE 12 5G nabízí v rámci své cenové kategorie úžasný výkon a sílu.

Další klíčové funkce

Monster Game Kit od společnosti Infinix přináší vizuální, zvukové a hmatové vjemy pro skutečně pohlcující herní zážitek: díky ultimátnímu hernímu posilovači Dar-link 2.0, vylepšenému hernímu systému XArena, dotykovému systému s lineárním motorem a 9vrstvému grafenovému chladicímu systému je hraní na chytrém telefonu lepší než kdykoli předtím.

• Duální reproduktory s DTS: Řada NOTE 12 5G přináší působivý 360stupňový prostorový zvuk s vylepšenou kvalitou.

• Systém chlazení grafenem: NOTE 12 5G je vybavena devítivrstvým chladicím systémem využívajícím grafen, který snižuje teplotu jádra až o pět stupňů Celsia a udržuje zařízení vždy v chladu.

• Dotykové systémy s lineárním motorem: Telefony řady NOTE 12 5G využívají dotykový systém s lineárním motorem, který uživatelům dopřává zcela nový zážitek při hraní her.

• Dar-Link 2.0 od společnosti Infinix: Software zlepšuje stabilitu obrazu na základě algoritmu vybaveného umělou inteligencí, přičemž zároveň optimalizuje teplotu zařízení, stav baterie a paměť při hraní.

• Software XOS10.6: Série NOTE 12 využívá nový software XOS 10.6 založený na systému Android 12 s novými funkcemi, jako je např. Storage Optimizer, Lightning Multi-Window, Privacy Guardian a další.

Ceny a dostupnost

Řada NOTE 12 5G bude nejprve dostupná v Indii, a to od 8. července. Telefon NOTE 12 Pro 5G bude stát přibližně 249 dolarů, cena modelu NOTE 12 5G bude začínat na 199 dolarech. Série bude obsahovat také variace dle požadavků zákazníků a trhu. Ceny a dostupnost se budou v jednotlivých regionech lišit. O společnosti Infinix:

Prudce rostoucí technologická společnost Infinix Mobility byla založena v roce 2013 a pod značkou Infinix navrhuje, vyrábí a po celém světě prodává stále širší portfolio chytrých zařízení.

Se svou technologicky vyspělou nabídkou trendových, výkonných a cenově dostupných chytrých telefonů, které přinášejí uživatelům z celého světa nejnovější technologické pokroky za lákavou cenu, se obrací především na dnešní mladou generaci.

Další informace najdete na webových stránkách http://www.infinixmobility.com/

[1] [2] [3] Všechny údaje reprezentují teoretické hodnoty získané v interních laboratořích společnosti Infinix na základě testů provedených za konkrétních podmínek. Skutečná data se mohou lišit v důsledku rozdílů mezi jednotlivými produkty a verzemi softwaru, rozdílů v podmínkách použití a faktorech prostředí.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1852674/The_First_5G_Smartphone_NOTE_Series.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1852675/Addressing_user_style.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1852676/1.jpg

KONTAKTY:

Infinix Global PR, Global.PR@infinixmobility.com;

Yidan Yuan, +86-18026307629, yidan.yuan@infinixmobility.com

PROTEXT

Klíčová slova Čína-elektronika-Infinix

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.